Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hifi banda

Mam ochotę na moją fryzjerkę

Polecane posty

Gość hifi banda

Mam pytanie, co zrobić? Strasznie kręci mnie moja fryzjerka, kiedy patrzę na jej biust, to od razu czuje, że mam w majtkach 20 cm. Planuję umówić się u niej na obcięcie jako ostatni klient w danym dniu, kiedy skonczy mnie obcinać wstane, chyce ją przygarne do siebie i pocałuje potem powiem zeby zamknęła salon. Jest problem ona ma męża i dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfasdfsdfasfd
No i dobrze, że ma męża. W razie wpadki będzie musiała wmówić mężowi, że zrobił jej drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ma lat ta twoja fryzjerk
a ile ma lat ta twoja fryzjerka? i jak wygląda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis_XX
Poczekaj, aż odłoży nożyczki, bo możliwe, że nie tylko włosy opadną na ziemię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hifi banda
co jeśli mnie wywali z salonu? i mój plan pójdzie sie je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hifi banda
będzie miała 26 lat, dobrze się dogadujemy nawet, jestem jej stałym klientem ;) ja mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6wygładza....
ma może na imię Edyta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hifi banda
tak ma, a skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja fryzjerka ma okolo 60 lat jak chcesz to dam ci namiary :D a cycki koło pępka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hifi banda
Nie podszywajs ie frajerze :) nie Edyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj może akurat będzie miala chęć przyjdz do niej tak przed zamknieciem jako ostatni klient :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hifi banda
Tam bym ją tam zerżnął w tym salonie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narobiliscie mi ochoty na
igraszki, skurczybyki podle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hifi banda
Bezczelni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam narkomanke sąsiadke
fajny masz plan , odważny ,ale jak ma męza i dziecko odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerowicz
A spytaj sie jej czy tez moglaby Cie ogolic na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hifi banda
haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, bo od jakiegoś czasu w zasadzie juz od dawna kręci mnie moja fryzjerka tylko ze ona ma 40 lat a ja 21 lat no ale ona taka jest ze mnie kręci i tyle nie zależnie od wieku poprostu kręcą mnie tzw. "milfy" Jestem jej stałym klientem i zawsze mogę z nią na luzaku doslowanie na luzaku pogadac o wszystkim i o seksie:). Nie raz jest tak jak kończy mnie obcinac to albo delikatnie mnie za penisa złapie (bardzo mi sie to podoba ale jednak robie tak zeby nie bylo widac ze mi sie to podoba poprostu uśmiecham sie i odsuwam sie delikatne) albo mówi ze jak chce to mogę jej cycków dotknąć (a ja ze nie no co pani, a tak naprawdę to chcialbym jej cycki tak mocno pomacać). I jak dzisiaj przyszla do mojej mamy na kawe to mowi do mnie ze mam jej pokazac swojego penisa albo mowi ze chodz do mnie przytul sie do mojego cycka. Wiem ze dala mi taka szanse zeby przytulic sie do niej do jej cycka, ale nie zrobiłem tego bo przy tym byla moja mama, a jak by mamy nie bylo to bym sie bardzo chetnie przytulił. I teraz nie wiem czy ona serio mowi ze mam jej pokazac swojego penisa i czy serio mam sie do niej przytulic do jej cycka sam nie wiem. Myślę ze ona podejrzewa ze ja chcialbym z nia uprawiac seks ale sam nie wiem jak jest naprawde. I coś słyszałem że niedługo przyjdzie do mojej mamy na mocnego drinka i tak czuje ze nie skonczy sie na jednym drinku a po tym jak bedzie miala faze to wkrocze w akcje. I jak myslicie co mam zrobić powiedziec jej wprost zeby mi o******ela i uprawiala ze mna seks i powiedziec jej ze mnie kreci? Bo ona widze ze lubi rozmawiać ze mną o seksie itp. Ale jest jeden problem bo mam dziewczyne nie chce zeby moja dziewczyna sie dowiedziala i w ogóle. Co mam w ogóle zrobic? Ktos mi cos podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×