Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vasa

Szansa na miłość

Polecane posty

Czy sympatyczna,zadbana kobieta po 40 tce ma szansę na znalezienie uczciwego fajnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayabomboniera
nie,bo jest stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvcvcb
w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(......czyżby tacy faceci wyginęli?i pozostali tylko Ci którzy pragną młodsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze preferowałam starszych,a więc dojrzali to też Panowie po 40 tce,może troszkę posiwiali na skroniach...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayabomboniera
faceci zawsze pragną młodsze,a ci co będą wciskali ci kit,ze wolą takie po 40 to po prostu nie maja szans na młodsze,lepiej zostań sama,niz masz sie niemile rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.no właśnie ...niemile rozczarować...a ja chcę prawdziwego faceta nie jakiegoś młodego ogonka,tylko wysokiego,dobrze zbudowanego gościa który obejmie mnie swym ramieniem,przytuli a w jego ramionach znajdę bezpieczne schronienie...na wiele dni,nie na jedną noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayabomboniera
buhaha daj spokój,chyba menopauza cie dopadła:-D zejdz na ziemie i zajmij sie sobą,a nie szukaniem towarzystwa,albo wrzuć tu fotke,to ci powiem czy warto sie łudzic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młode siksy
nie moga znaleźć faceta, a ty tu w takim wieku i jeszcze wymagania, żeby był wysoki i dobrze zbudowany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz 25 letnia kobieta
masz szansę, ja tam mogłabym być sama do 40stki aż spotkam kogoś wspaniałego. tylko, że chciałabym być matką dlatego takie czekanie nie wchodzi w rachubę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie młode siksy jesteście zazdrosne ..o co...o marzenia...za marzenia sie nie płaci mkazda z nas marzy o fajnym facecie,teraz młodziez nie umie kochać tylko zaliczać,sex to sport,a moje pokolenie jest z innej gliny,u nas liczyły sie uczucia i to cos w facecie...a wymagania,no cóz,książę na białym koniu...a czemu nie...co za stara jestem...nie sądzę...niejedna chciałaby miec takie przeżycia jak ja...cóz teraz troche mysle inaczej,jestem bardziej ostrozna ,każdemu należy sie odrobina szczęścia,a młodzi biorą co sie da..byle zaliczyc,albo byc zaliczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgfghjhjh
vasa chyba ciezko bedzie :( moze poszukaj jakiegos pana po 50tce, wdowca, bo ja wiem. teraz takie chore czasy, ze liczy sie tylko seks i mlodosc, a kobieta po 40tce to juz prochno dla niektorych facetow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne...szukam:)i wierzę ,że znajdę:)......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×