Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

dlaczego kobiety nie potrafią zrozumieć mężczyzn?

Polecane posty

i odwrotnie? z prostej przyczyny - brak zrozumienia na poziomie emocjonalnym i różnice w naturalnych cechach charakteru... jedno nie posiada tego samego , co drugie , tylko zupełną odmienność i przeciwieństwo (jak płeć) - a więc teraz - póki nie zrozumiecie i nie poznacie tych różnic dzieci , będziecie dalej się obwiniać , w nieskończoną dal... [śpioch]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam siebie nie rozumiesz
mamy to gdzieś i tak cieżko ciebie zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Revolverze :) Ale przecież nie musimy się rozumieć. Wystarczy, że będziemy akceptować i tolerować naszą odmienność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo revo jest niezrozumialym
nawet przez swoja stara a co dopiero przez forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Revolverze Ale przecież nie musimy się rozumieć. Wystarczy, że będziemy akceptować i tolerować naszą odmienność >>> dla kobiet jest to osiągalne i możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo revo jest niezrozumialym fakt - ze starą jest łatwiej się porozumieć niż z wami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego miałoby nie być osiągalne? Podstawą jest chcieć :) Mój facet rozumie moją pasję do muzyki, akceptuje częste wyjazdy, granie na dyskotekach a ja rozumiem i akceptuje jego samochodowe hobby i piątkowe wieczory słomianych mężów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka$ha no proszę Cię - to doskonale , ze tak uprzejmie się dostosowujesz do faceta , ale czegoś tu brakuje - czyli gdzie czas na fochy , pretensje, obrażanie i wymuszanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie czas na zastanowienie się w stylu - "on mnie nie rozumie" albo "on się nie domyśla" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Revolverze :) Co to za stereotypowe podejście do kobiety? Fochy? Minki? Dlaczego mnie nie rozumiesz i inne tego typu blablabla? Ja nie mam czasu na fochy. Zawsze twierdziłam, że Pani Bozia dała nam usta nie tylko do jedzenia, całowania, sprawiania przyjemności :D, ale również do rozmawiania. Jest problem - jest rozmowa. Czy Pan tak nie uważa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Revolver sam rozwiązuje swoje problemy.Stawia Pytanie - kładzie odpowiedź. Ale ciągle się doskonali 🙂 Uważam że zwiążek doskonały mogą tworzyć jedynie dwa półmózgi. Dlatego jestem *samotna* i zadowolona 🙂🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×