Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wawawawawawahuytuy

ile kosztują was produkty na bigos...

Polecane posty

Gość wawawawawawahuytuy

moj ociec zaplacil 60zl za samo mieso od szynki, a gdzie tu pieczarki, na przeicery, i wyszlo z 6sloikow 1L... i ciagle wola kase od nas :( a nie kazalismy mu robic, bo tyle pieniedzy za tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawawawawawahuytuy
z wszyskich zakupionych produktow za ok.90zl... wyszlo 6 sloikow litrowych... :O Nie na osobe, na wszystkich. Nie chodzi o to, ze tyle jemy :D tylko zal mi kasy na taki rarytas... wcyhodzi z 12zl za sloik... no dajcie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś z rybą w roli
nie rozumiem o co ci chodzi?Chcesz wiadomości co do kosztu składników na bigos,czy ponarzekać na własnego ojca? Dobry bigos musi kosztowac - jak pójdziesz na prościzne i tanioche to,to nie będzie bigos tylko nędzna kapuch z "bele czym" kapusta biała - ok 4-5 zł kapusta kiszona - mam własną no ale powiedzmy ok 10 zł mięso (karkówka,szynka lub łopatka ok 15 zł żeberka surowe ok 10 zł żeberka wędzone ok 10 zł dobra kiełbasa ok 15 zł sok pomidorowy ok 3 - 4 zł nie znam cen,bo mam własny grzyby suszone też mam własne - ale kupne ok 15 zł lub pieczarki ok 4 zł U mnie to wyszło by ok 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepito
W moim mieście za 60zł kupisz ok.4kg miesa /szynki wieprzowej/ Może gulasz bedzie a nie bigos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Nigdy nie liczyłam, ale sporo bo mięso jest drogie, a dobry bigos to mięso w proporcji pół na pól z kapustą. Ale też nie gotuję tego co dzień, tylko 2-3 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawawawawawahuytuy
no, ale my bez zeberek, kielbasy i grzybow... 90 raczej ponarzekac chcialam, bo kasy nie ma, a czyms innym tez sie mozna najesc, ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
A czemu nie? Jak ktoś lubi bardzo mięsny... Ja jak napisałam daję pół na pół (czyli np. na 2,5 kg kapusty drugie tyle mięsa i wędlin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 litrowych słoików, to coś około 5 kilo bigosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proporcje pół na pół, i to dobrych wyrobów, raczej tu kiełbasy za 9 zeta nie wrzucisz :( Boczek wędzony z 19 zł / kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×