Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitowa__

zaczynam maksymalnie dbac o zdrowie

Polecane posty

Gość anitowa__

nigdy juz nie napije sie zadnego tigera czy innego energetyka chociaz zadko pilam ale jednak czasmi sie zdazalo a to przeciez taka chemia - potem sie dziwic ze ludzie chorują a jak sie pakuje chemie w siebie to organizm " szaleje " , coli tez nie bede pic chociaz lubie :/ szkoda zdrowia kto tez tak uwaza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juyiyiii
a jajka, mięso i wędliny to gdzie kupujesz? niestety teraz cieżko ominąć chemie w żarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalpopromienny
te napoje energetyczne to gówno dwa wychlałam i tak zasnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitowa__
ale jedząc przerobione dziadostwo dostarczasz jej jeszcze wiecej , jajka bede miala wiejskie od babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitowa__
swoją drogą przerazające jest to jak ludzie sie odzywiają , widze w pracy jak jedzą parówki lub inne wynalazki a potem sie dziwią ze wychodzą pryszcze , łamliwe paznokcie i brzydkie wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitowa__
wędlin nie jem bo to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiemnicniewiem.
Podczas robienia ,,laski" łykam spermę bo ma dużo mikroelementów i białka:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwigacz postów..
Up podniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitowa__
Od jutra będę tylko lizać (to znaczy jeść) jajka znajomego chłopka ze wsi. Mleko też będzie swojskie, bo potem go wydoję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×