Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

długonoga ślicznotka

Trzy dni mi się spóźnia okres a ja się schizuję!!

Polecane posty

Gość Ginabrakadabra
Opowiedz coś więcej możliwe że możesz być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 31 lat zadajesz pytanie jak 15 latka pytasz na debilnym forum, nick masz sugerujacy, ze najwazniejseze to miec dlugie kulasy wybacz jestes w ciazy soltys kalesony trzepal, a ty akurat stalas pod wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owow myślisz, że jak kobieta ma 30 lat to już nie może się bać wpadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzący Jeszcze się zakochasz i dopiero będzie. Ale paukę pokazać możesz! Pan przodem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rookie
Missa lubisz oglądać pauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna :D Czy według was 30-letnia kobieta nie może bać się wpadki? Kobieta nie zadaje żadnych pytań, nie prosi o rady, a jedyne, co zrobiła, to uzewnetrznila swój strach , zdając sobie sprawę, ze "schizuje". "taakie indywidua" jak autorka, to 90% kobiet - nie ma środków antykoncepcyjnych dających 100% gwarancj, a dla kobiety, która ma bardzo regularne cykle 3 dni to już dużo. No ale oczywiście lepiej wyzwac od idiotek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to, że ma ponad 30 lat powoduje, że dla mnie sytuacja jest żenująca. Ktoś tu robi za wirtualnego gina lub internetowy test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież autorka nie oczekiwała diagnozy, a jedynie uzewnetrznila swoje obawy. Może nie miała pod ręka koleżanki, której mogłaby się wygadać, więc napisała tutaj. I tyle. Ty nigdy nie bylas w takiej sytuacji, ze 5 razy na godzinę zaglądalas w majtki z nadzieja, ze pojawi się okres? Ja tak. Nie mogę brać hormonów więc nieraz w życiu zdarzały mi się stresujące sytuacje z powodu spozniajacego się okresu. Żadne zabezpieczenie nie daje 100% pewności i czasem ma się ochotę wrzasnąc "no kur**, nie teraz!" a czasem nie ma z kim podzielić się swoimi obawami. Lęk przed nieplanowana ciążą jest moim zdaniem czymś zupełnie naturalnym a właśnie kobieta 30 letnia może odczuwać ten lęk o wiele silniej, bo znacznie lepiej zdaje sobie sprawę z konsekwencji niż 16ilatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia]ow(ow) masz 31 lat zadajesz pytanie jak 15 latka pytasz na debilnym forum, nick masz sugerujacy, ze najwazniejseze to miec dlugie kulasy wybacz jestes w ciazy soltys kalesony trzepal, a ty akurat stalas pod wiatr http://www.youtube.com/watch?v=nrh-aFnyOzE http://25.media.tumblr.com/tumblr_lzcve6AzK11 qdel8co1_500.jpg x x Co ma mój nick do tego? masz z tym problem? czy ja piszę co dla mnie jest najważniejsze? nie pasuje to nie pisz na "debilnym" forum,a ja będę pisać na co mam ochotę a Tobie koleś nic do tego 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipę lepiej nie pokazuj
bo się ludzie porzygają 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×