Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaooooooeeeee

Kryzys w malzenstwie

Polecane posty

Gość aaaaaaooooooeeeee

Witam, jestem 5lat po ślubie, 10 razem Mieszkamy z kpiny rodzicami i bratem w małym domu, mamy 1 pokój dla siebie i tyle. Do łazienki wchodzi się przez kuchnię, w której non stóp ktoś jest. Nie ma tak, że jest pusta. Zaczynamy budowę za niedługo ale zaczęliśmy się strasznie kłócić, mój mąż mówi że nie może już wytrzymać, nie mamy żadnej prywatności cały czas chodzi nerwowy i nie odnajdujemy się. MI też jest ciężko ale zaciskam żeby, bo maz wie, że chciałabym mieć dziecko ale dla niego to wykluczone. Uważa, że skoro jego rodzice dali mam działkę to moi mają dac 100 tys.zł. na budowę, ale oni nie mają kasy. NIE wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaooooooeeeee
Błagam niech się.ktoś wypowie, bo już rzucamy sobie teksty typu, że może lepiej się rozstać. Bo ja nie wiem już co robić, nie mamy dla siebie wogóle wolnego czasu ciągle prAca i rozmowy o pieniądzach jak my sobie poradzimy.Mój mąż na wszystko patrzy pesymistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×