Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rondin

sklepy internetowe z markowymi męskimi ubraniami

Polecane posty

Gość Węcka
no ja wiem że w noor.pl można spokojnie fajne ubrania męskie kupić! i naprawdę są one dobrej jakości! także moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojjon
dobry wybór faktycznie jest na noor.pl i szczerze mówiąc lubię tam kupować bo wiem za co się płaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie absolutnie numerem jeden w tym przypadku jest sklep www.HirexShop.pl , zawsze tam kupuje ubrania nawet dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska844
Ja tam ostatnio swojego męża ubieram w sklepie internetowym https://www.stylovy.pl nie maja tam markowych wielkich marek ale jeżeli sprawdzisz ich zdjęcia i modele ubrań to przekonasz się że to coś innego w sieci. Sprawdż koniecznie ich koszule ze stójką- mega wzory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam dla chłopaka koszulki od https://themon.eu/ i dla mnie to super jakość. Możecie sobie zerknąć ale kolory, wzory i fasony są zgodne z najnowszymi trendami, a to wszystko autorska myśl projektanta. Bardzo polecam te T-shirty męskie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja również znalazłam fajny sklep internetowy z koszulami męskimi i o dziwo po zrealizowaniu zamówienia jestem zadowolona.może ktoś będzie chciał skorzystać https://swiat-koszul.pl/ . robię tylko zakupy internetowo może ktoś i podpowie gdzie kupujecie fajne sukienki damskie wizytowe?? szukam czegoś fajnego i nie drogiego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja wczoraj obkupiłem się na recea.pl. Mają teraz super promocje a jakość ciuchów jest na prawdę fajna no i od 149 zł darmowa dostawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simka

Tanie ubrania to można kupić w lumpexie a tanie i ładne w internecie. Wiem bo tylko w sieci kupuję ciuchy. Ubezpieczyłam też swoje zakupy internetowe w banku Raiffeisen, bo niestety zdarzają się pomyłki i nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Ja wygodne i markowe obuwie jak i galanterię skórzaną zamawiam na stronie BucikSklep.pl maja szeroki asortyment i niższe ceny, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja kiedyś kupiłam mężowi koszule ze strony e-merceria.pl i jest bardzo zadowolony. Ceny trochę wyższe niż w sieciówce ale jakościowo boją na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

U nas w pracy jest wymóg eleganckiej prezencji, więc trzeba mieć zorientowanie na trendy. Osobiście kupuję w Pako Lorente, bo dla mnie najlepiej łączą dobry krój z odpowiednia jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozek

mój mąż kupuje wlasnie w noor.pl - bardzo chętnie nosi te ciuchy bo są wygodne i dobrze dopasowane. I szczerze mówiąc jest to zakup na dłuższy czas a nie na pare prań - taka jakość jet dobra materiału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozek

mój mąż kupuje wlasnie w noor.pl - bardzo chętnie nosi te ciuchy bo są wygodne i dobrze dopasowane. I szczerze mówiąc jest to zakup na dłuższy czas a nie na pare prań - taka jakość jet dobra materiału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja kupuję na e-merceria.pl. Wysoka jakość i bardzo ładne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Według mnie, bezkonkurencyjnie, Pako Lorente. Rewelacyjna jakosc i styl, przy czym cena tez jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja mojemu kupuje w Pako Lorente - zawsze jest zachwycony, a w samych ubraniach wyglada swietnie 😄 wiec oboje na tym korzystamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek
Dnia 8.08.2019 o 14:27, Gość Martyna napisał:

Ja mojemu kupuje w Pako Lorente - zawsze jest zachwycony, a w samych ubraniach wyglada swietnie 😄 wiec oboje na tym korzystamy

Garnitury jakościowo Pako ma najlepsze, to prawda 🙂 Kupuję u nich od dawna i zawsze znajduje to, czego potezebuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Denley.pl!

Kupuję tam ubrania dla siebie, ale przede wszystkim dla mojego męża. Obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni. :) Wysyłka szybka, ubrania w super cenach. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszak

a noor.pl? no to jest sklep który ma fajny asortyment z ładnymi i dobrze skrojonymi ubraniami! i mój mąż nosi chętnie takie marynarki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira

Ja zawsze znajduję coś ciekawego dla mojego mężczyzny u www.sklep.roland-modameska.pl/. Można wybrać modnie i niedrogo. Mój skarb jest zawsze zadowolony. Poza tym można skorzystać z wielu promocji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F|itkas

Mój mąż ubiera się w noor.pl – kupuje tam wlasnie łaldne marynarki i w sumie tez całe gajerki. Widać że są dobrze uszyte i ładnie wykończone. Dobrze wydane pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sportowe ubrania to ostatnio dość często kupuję na differenta.pl, markowe ciuchy w dobrych cenach. Szybka wysyłka i jak nie trafię z rozmiarem to nikt nie robi problemów z wymianą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2020 o 11:50, benabozena napisał:

Jeżeli chodzi o sportowe ubrania to ostatnio dość często kupuję na differenta.pl, markowe ciuchy w dobrych cenach. Szybka wysyłka i jak nie trafię z rozmiarem to nikt nie robi problemów z wymianą ;-)

To prawda. Czasami, gdy sie waham z rozmiarem kupuję dwa, po czym jeden wracam do sklepu. Taka oszczędność czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej tak, bardzo polecam sklep differenta, mają tam zarówno damską, jak i męską odzież, mój chłopak podpatrzył u mnie i teraz tam kupuje. mają tam naprawdę dobre marki, a on jest dosyć wybredny więc skoro mu pasuje to musi to być naprawdę dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×