Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hyhyh

rozciąganie

Polecane posty

Gość hyhyh

hej, mam pytanko. jak właściwie ćwiczenia rozciągające wpływają na wygląd naszej sylwetki, czemu one służą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strefazdrowia
Rozciąganie służy zmniejszeniu nadmiernego napięcia mięśniowego. Działa przeciw przykurczom. Wspomaga prawidłową motorykę stawu po wysiłku. Może także działać przeciw zakwasom (w stopniu minimalnym). Relaksuje także mięśnie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortoise
Na wygląd sylwetki nie wpływają za bardzo, no chyba, żę bierzemy pod uwagę, że człowiek jest bardziej rozluźniony i nie chodzi jakby połknął kij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od siebie mogę dodać, że jeśli ćwiczymy jogę to jest ona bardzo dobra dla naszego kręgosłupa i wszystkich stawów oraz mięśni :) Pomaga rozluźnić i rozciągnąć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara1982
Potrzebujesz magnezu jak masz skurcze w nocy. Leć do apteki i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara1982 już kupiłam:) no wiem ,że to jest z braku magnezu ,ale czemu mam tak jak tylko zaczynam się odchudzać i ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNl
Tak naprawdę nie wiadomo dlaczego występują te skurcze. Magnez na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. Podejrzewa się też że skórcze są spowodowane odwodnieniem organizmu. To by wyjaśniało dlaczego występują u Ciebie jak ćwiczysz. Pewnie dostarczasz organizmowi zbyt mało wody. Pij więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNl
Przepraszam za błąd przy drugim skurczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×