Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzony 24

Znajdą się tu jakieś panie chętne na miłą pogawędkę

Polecane posty

Gość soniiaczek17
moje ulubione tematy to wkładanie słoikow do pizzdy i dupska oraz wylizywanie kupy facetom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakoś wyszło że mam 24 tak jak w nicku :) a co Cię Soniaczku sprowadziło na tę stronę :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zależy w którym miejscu. dzisiaj akurat siedziałem 8h więc miałem czas na jakieś czasopisma i przeglądanie neta na tel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiem dlatego czasami podnosiłem tyłek z fotela. Ale w sumie lepiej siedzieć niż biegać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo czasami muszę biegać jak coś nawala :) a że dzisiaj bylem tzw. sterowniczką :D to siedziałem i ganiałem innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak psa to tylko amstaff albo rottweiler :) i w nocy na ulicy nikt nie odważy się nawet zbliżyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś bardziej od doga podoba mi się amstaff :) lepiej zbudowany, silniejszy i bardziej agresywny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekam soniaczku :) po tym jak mnie potraktowała nie spieszy mi się z szukaniem następnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dog to moje marzenie z dziecinstwa.Jakos niemialam okazji.Najpierw mieszkalam z rodzicami,potem gdy moglM pozwolic sobie na "fanaberie" okazalo sie e moj dog to kupa nieszczescia w melinie a kolo doga tylko spal.Coz zaplacilam jakza rasowca,aleuratowlam zycie,to najwazniejsze.Bo ja bardziej kocham zwierzeta niz ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilek1122
Spójrzcie tutaj: Zdjęcia najlepszych fryzur cipek http:super-zdjecia.xaa.pl Kobiety to mają wyobraźnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom to w dzień się musisz wyspac:).a mam takie pytanko tylko szczerze naprawdę masz 24 lat ?bo tylu się tu idiotów kreci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom wole się upewnic że pisze z 24 latkiem a nie z jakims starym dziadem:):P.nie bój się ja starym dziadem nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam .:( chcę z nim zerwać bo wiem że i tak to długo nie potrwa zamiast mnie dla niego liczy się moja dupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×