Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spragniona_ona

Zdradzamy fantazje erotyczne

Polecane posty

Gość JaGoDa****
U mnie szaleństwo było po ślubie, oboje stwierdzilismy, że mamy ochote kogoś do nas zaprosić, do naszego łóżka, zrobiliśmy to kilka razy. Było bosko, wspomiunam to do dziś, choć juz kilka lat minęło. fajne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Ja się wyszalałem i teraz mam z tym spokój.Mam jedną partnerkę i nie zdradzam jej.Ma wszystko to co miały te wszystkie do kupy wzięte razem.Ma ochotę zawsze i jej głowa nie boli.Miałem żonę 28 lat,która dawała w nagrodę lub jak ona miała chęć,ale miewała rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z wrocławia
Jagoda - mnie by coś takiego pasowało :) Tylko gdzie znaleźć takiego męża..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
ola z wrocławia jak sie terza wyszalejesz :-) to czy poslubie bedziesz mogla poszalec? Nie rozumiem.... dlatego nigdy nie chcialem mieszkac w akademiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
kiedys to sie mowilo: malzenstwo: wpadnij do nas na kawe... :-) a terza wpadnij na przekladaniec! no super :-) no ale jak sie nudzi :-) ale fantazje sa dobre albo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja fantazja to
być bezpłodną i się pieprzyć co dzień po kilka razy, żebym zawsze miała siłę i ochotę i żeby miała z kim trochę skromnie ale teraz nie mam nawet tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaGoDa****
ola z wrocławia No jakoś tak się dobraliśmy, chociaz przed slubem w ogóle nie było tego tematu, wyszło samo. Ja powiedziałam, że miałabym ochote spróbować z kobietą, a on powiedział, że chciałby zobaczyc mnie z innym facetem. Zdzwiona byłam, nie powiem, ale temat tak mnie podkręcił, że sama zaczęłam o tym mysleć. I stało sie, były sytuacje z jeszcze jedną kobietą, i z dwoma facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
moja fantazja ...do bzykania trzeba być bezpłodną ? pierwsze słyszę.Naprawdę widzisz problem w znależieniu dobrego "bzykacza" też tego nie rozumię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z wrocławia
No to trafiłaś na skarb :) Ja miałam takiego chłopaka, który sam mi zaproponował, że jeśli bym chciała to ma kolegę zainteresowanego mną i on nie ma nic przeciw temu tylko chciałby patrzeć na to a potem się przyłączyć. Zdziwiłąm się ale czemu nie :) No i było fajnie przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja fantazja to
ciągle boję się ciąży, na sterylizację za granicą jeszcze się nie zdecydowałam, nie ma metod antykoncepcji dających 100 % pewność zabezpieczenia z ruchaczami jest niby ok do czasu kiedy nie zaczną pisać "nie rozumię" bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaGoDa****
Od kilku lat używam plastrów i nie ma klopotów, nie trzeba pamietać codziennie o tabletce, da sie żyć. Bez tego nie wyobrażam sobie, ponieważ nie planuję wiecej dzieci. Lubię długo, często i bez planowania, bez antykoncepcji ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Ważne by czerpać z tego radość.Ja mam tą swoją i się uzupełniamy,choć teraz jej wspominam o znajomości z jakąś parą,ale nic chyba z tego nie wyjdzie.Popatrz załączyłem swoje zdjęcie gdzieś na drugiej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z wrocławia
No to trafiłaś na skarb :) Ja miałam takiego chłopaka, który sam mi zaproponował, że jeśli bym chciała to ma kolegę zainteresowanego mną i on nie ma nic przeciw temu tylko chciałby patrzeć na to a potem się przyłączyć. Zdziwiłam się ale czemu nie :) No i było fajnie - mieliśmy kilka razy taki trójkąt i wrażenia niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
chyba dojdzie tu do "randki" jagody z ola i kilkoma innymi :-) albo to sa tylko fantazje...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
a tak nawiasem...dzis surowy katolicki dzien nawet disco zamkniete wiec chyba dzieczyn do kosciola.... :-9 pomodlic sie itd. .-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
przyjemnego fantazjowania dziewczyny.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaGoDa****
U nas też było fajnie, pa kilku razach zdecydowaliśmy sie wspólnie, że czas kończyć ta przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzonkos
alaba_ma, to jest to, OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×