Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiaaaaa12345

chłopak ogląda się za innymi

Polecane posty

Mój problem polega na tym, że gdy idę ulicą z moim chłopakiem lub gdy jestem gdzieś z nim w miejscu publicznym, gapi się na każdą ładną dziewczynę i komentuje ją w pozytywny sposób... Wiecie może co z tym zrobić? Strasznie mnie to irytuje i okropnie mi przykro z tego powodu.. A jak mówię mu o tym to zaprzecza że wcale tak nie było, a przecież parę minut temu komentował np "ale laska" , "mmm.." , "niczego sobie" itp. Jak sobie z tym poradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij postępować dokładnie tak samo komentuj, a jak ci będzie zwracał uwagę to stanowczo zaprzeczaj że nic takiego nie mialo miejsca jak chłopak inteligenty to zaczai o co kaman :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj właśnie skomentowałam jednego faceta specjalnie, to po minucie usłyszałam "znasz te dziewczyny? szkoda, zapoznałabyś mnie z nimi".. ;/ jest tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jeszcze bym na przechodzącego przystojniaka mrugnęła by skupił na mnie wzrok, co nie umknie twojemu :P zaraz zobaczysz jak bedzie wiedział gdzie ma patrzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] kasiaaaaa12345 wczoraj właśnie skomentowałam jednego faceta specjalnie, to po minucie usłyszałam "znasz te dziewczyny? szkoda, zapoznałabyś mnie z nimi".. ;/ jest tylko gorzej xxx ja bym mu odpowiedziała" taki jestes cienki że potrzebujesz mojego wspracia?" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu na powaznie....to dupek...kazdy dzien przybliza cie do katastrofy...kopnij go w dupe i przestan byc zdesperowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 - żebyś wiedziała że jest... Od jakiś 3 dni zaczęło nam się układać w miarę, bo usłyszał od mojej kumpeli że mówię o nim w samych pozytywach, i w Urzędzie siedział obok nas Majdan, haha, i nie spuszczał wzroku ze mnie. To już zaczął na mnie inaczej patrzeć... A tak to tylko słyszałam że jestem chora, mam się je*nąć w łeb, i tak dalej:) Ale za bardzo go kocham, nie umiem z nim zerwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w Urzędzie siedział obok nas Majdan" x Doda też była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech :O mimo wszystko powinnas miec troche realizmu w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - nie musisz w to wierzyć jak nie chcesz:) nie podoba ci się to nie pisz, proste. Majdan jest z mojego miasta, nie pierwszy raz go widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i M
rzuc go:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucić go a jaki powód podam, bo oglądasz się za innymi? Powie że tylko ja się liczę, tak jest z nim zawsze..A później będzie robić swoje. Ja już się boję co on robi jak mnie przy nim nie ma. W każdym razie wiem że ten związek nie ma niestety sensu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loca loca
a michael jackson był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze nie ma sensu wiec co zamierzasz z tym zrobic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loca loca
nie rzucisz go bo nie wiesz jaki powód mu powiedzieć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się boję co on robi jak mnie przy nim nie ma x hahahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę nic w tym śmiesznego. Jest ze mną - ogląda się za innymi, komentuje. Więc boję się jak jest gdy mnie nie ma z nim. Oczywiście prawdy się nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kilku miesiacach ci przejdzie i staraj sie trzeźwo oceniac facetów:classic_cool: bo kazdy kolejny okaże sie jeszcze gorszym dupkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ze mną - ogląda się za innymi, komentuje. Więc boję się jak jest gdy mnie nie ma z nim. Oczywiście prawdy się nie dowiem x hahahaha to zerwij skoro czujesz strach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool story, bro
RZUĆ GO DLA MAJDANA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdrzewooo!
Mój chłopak nie ogląda się za innymi kobietami, prędzej za mężczyznami którzy oglądają się za mną . Też sądzę że jest to kwestia charakteru i szacunku. Oboje dostrzegamy ładnych, zdrowo wyglądających istot ludzkich ale to jest kwestia zmysłu wzroku. Kobiety to też wzrokowcy...już mnie męczy to tłumaczenie płci męskiej. Chęci patrzenia tego co ładne, kolorowe, interesujące są naturalne. Z tym na pewno trzeba się pogodzić i nie triumfować w zazdrość.. Ładne - pojęcie względne a piękno i pożądanie zostawiamy tylko dla siebie , myślę że to się nazywa wierność i zachwyt drugą połówką i to niekoniecznie musi być ponętne ciało ale fascynująca osobowość i pewnego rodzaju wdzięczność, że możemy razem trwać i budować coś wspólnie- piszę do długoletnich związków. Wnioskuje że aby związek był wspaniały ludzie nie tylko powinni być dla siebie dobrymi przyjaciółmi, partnerami, małżeństwem ale też kochankami. Nikt nie jest idealny, ale ja tak właśnie mam i to dzięki temu że do siebie pasujemy temperamentem i łączy nas wspólna wizja szczęśliwego związku na śmierć i życie . I nie - nie ma tu miejsca na oglądanie się za innymi ludźmi z tym samym zachwytem, zainteresowaniem, a już nie mówię o pożądaniu.. I fakt . Mam myśli jak każda kobieta.. " co będzie kiedyś jak stracę witalność, młody świeży seksualny wygląd, nabiorę zmarszczek, cellulitu, innych oszpeceń.. albo po prostu może się znudzę, bo natura męska bla bla?" Mówi " kochanie ja też się starzeję, razem z Tobą . będę starszy i brzydszy o 5 lat od Ciebie " Wtem pojmuję że trafiłam szczęśliwie na osobę którą nie kieruje ID -popędy i dążenie do przyjemności a raczej superego i altruizm.. a cały jego testosteron może przelać na najwłaściwszą osobę - własną narzeczoną, wybrankę życia. Więc przepraszam ale nie pocieszyłam. To moje własne zdanie, własne odczucia, własne poglądy. Poglądy takie same jak mój narzeczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×