Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusianataleczki

Jak wyglada wasz sex gdy macie dzieci?

Polecane posty

Gość zyx123
U nas seks mocno oklapł po narodzinach córki. Mała prawie nie potrzebuje snu, więc czasu mamy mało, dziadkowie jak u doświadczonego, czekają na nas prawie w butach. Seks uprawiamy, ale jest to zazwyczaj po północy "z zapałkami w oczach", zero spontaniczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas zupelnie inaczej
Wlasnie wrocilam :) ;) Byl blow job i numerek od tylu :) xxx Moje dzieci tez byly male. Przez ok 2 lata kiedy starszy syn byl maly mielismy pomoc jednej babci, a poza tym wiekszosc czasu musielismy radzic sobie sami. Nic nam nie podupadlo ani gdy dzieci byly male, ani wtedy gdy przez jakis okres mieszkal ktos u nas (moje rodzenstwo). Roznie bywa ;) Radosnych Swiat wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda taka, że
kochamy się wtedy gdzy ich nie ma lub jak śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do u nas zupelnie inaczej
fajnie, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufdhnjij
tez tak chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowia ze polki slabe w lozku
ale jak widze sa i perelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronaodgawrona
u nas kilka razy na msc jak dzieci spia albo nie ma ich w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujnhj
nie mam dzieci ale up bo fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10latpoślubie
sex jest cementem udanego zwiazku i nie dziwo,że są rozstania - skoro go nie ma.... mamy dwójkę dzieci - i w niczym nam one nie przeszkadzają, małe dzieci- chodzą przecież wcześnie spać, większe - wybywają często do znajomych- więc jaki problem? my potrafimy się kochać w dzień jak wszyscy są - w łazience... zawsze cos można wykombinować :) każdemu dać jakieś zajęcie i mieć chociaż te 5 minut dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10latpoślubie
lubimy razem nastawiać pranie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Żebyście wiedzieli jak późno potrafią małe dzieci chodzić spać. 5 minut? To jaka do tego gra wstępna? Moja żona potrzebuje pół godziny stymulacji by się "naoliwić" nie mówiąc o rozgrzaniu. Widać mamy bardzo źle wychowane dzieci, albo z ADHD, bo 5 minut nie wytrzymają przy żadnym "zadaniu" jesli nie stoi się im nad głową. Poza tym przy seksie w łazience gdy dzieci są w domu stres większy niż gdy się wogóle nie seksi. Ja w każdym bądź razie nie potrafię tak ustawić rodziny, by wygospodarować czas na seks. Wiem, że są ludzie, którzy uznają sycylijski model rodziny (dzieci won na dwór, bo przyszedł tatuś i musi zająć się mamusią). Niestety my do nich nie zaliczamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siup...
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz jeszcze zastosować model eskimoski: zostawcie dzieci w domu przy jakiejś grze komputerowej a sami - do parku! Albo do hotelu jak macie kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Niestety dzieci jeszcze za mało samodzielne by je zostawić same w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam niku
chyba niechec miec dzieci, po tym co tu czytam. Jak mowi moja maam, jestem egoista :D za duze mam potrzeby zeby poscic rok czasu.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do doświadczonego- szkoda mi ciebie chłopie, naprawdę :( jakbys mieszkał gdzieś bliżej to mogę wam popilnować dzieciaków gratis ,nie chce kasy.wiem co to znaczy kiedy sie chce a nie ma jak :)) sama mam dwójkę i wszędzie ich pełno. dobrze że mogę je zostawiać z siostrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doswiadczonego
A tak z ciekawości, ile dokładnie lat mają dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas zupelnie inaczej
tez jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Ja za 3 miesiące kończę 45, żona ma o 3 mniej. Mam dwóch chłopaków: 8-latka i niepełnosprawnego 5-latka (problemy ruchowe i opóźniony rozwój, obecnie na poziomie 2 - 2,5 roku). Mieszkamy w Wa-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj te dzieci
Nasze to młodsze nastolatki. Na codzień nie jest latwo, bo zanim pójdą spać, to ja już padam :-( Są jeszcze poranki łikendowe, a w lecie dużo więcej możliwości. Żona wtedy nosi krotkie spodniczki bez bielizny. Najlepiej jak dzieci zasiądą przed telewizorem, albo komputerem na innym pietrze. Wtedy żona sadza mnie na kanapie i bez slowa wsiada na mnie. Pare razy wydymalem ja na stojąco w kuchni. Czasem zona wciąga mnie do lazienki i zamyka frzwi. To wtedy, kiedy jest mocno napalona, potrzebuje najwyzej minuty, zeby dojść :-) Zeszlego lata nauczylem żonę, żeby chodziła ze mną na spacery z psem. W letnie wieczory mozna sobie poużywać na lonie natury :-) Staramy sie raz w roku wyjechac sami na tydzień, np. jak dzieci jadą na kolonie. Wtedy to już idziemy na całość: bielizna zostaje w domu, najpierw palcoweczka w samolocie, potem seks na balkonie hotelowym, kolacja (minisukienka i szpilki, nic więcej), po kolacji spacer i długi seks na plaży, stamtad wpadamy do baru (zona musi stać, żeby nie zaplamić sukienki:-) ), potem dyskoteka, a w przerwia numerek w hotelowym ogrodzie, za jekimś zywoplotem i tak do końca :-) Polecam wszystkim dzieciatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy dwójkę dzieci syna 16 lat i córkę 7 lat. Jeśli chodzi o nasz sex to uprawiamy go mniej więcej raz,dwa razy w miesiącu. Problem polega na tym, że mamy sypialnię z córką. Tylko syn ma osobny pokój. Jeszcze jakieś 2,3 lata temu uprawialiśmy sex częściej w łóżku jak córka spała miała wtedy 4, 5 lat więc mogliśmy pod kołdrą, cicho uprawiać sex, a teraz w łóżku sex uprawiamy tylko wtedy kiedy córki nie ma w domu. Natomiast jak jest ochota na sex to w nocy idziemy do kuchni albo łazienki na szybki numerek. A jak mąż się podnieci w łóżku a córka śpi obok na swoim łóżku to pod kołdrą macam jego w*cka i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Mam na imię Magda, moje fotki są tutaj: http://sex-rozmowy.pl/magda_sex_telefon.html . Jestem samotną 24 latką, lubię porozmawiać przez telefon i pomasować moją ogoloną cipkę. Jeśli masz ochotę na rozmowę ze mną lub spotkanie to zadzwoń, dorabiam sobie seks telefonami i szukam partnera, który byłby w stanie bzykać mnie parę dni pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seksik? Mam na imię Melania, znajdziesz mnie na http://sextelefon.polska.ovh/ . Sprawię, że się rozluśnisz i spełnię wszystkie Twoje fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×