Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nina84

bio oil warto?blizna po cc

Polecane posty

Hej dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może bio oil na bliznę po cc? jest skuteczny?? miesiąc temu miałam cc, od 3 tygodniu stosuje contratubex właśnie na tą bliznę jak również na blizny na dłoniach po pogryzieniu przez kota- są to blizny około 3 miesięczne, czerwone i zgrubiałe i jakoś mam wrażenie, że ta maść nie działa... zastanawiam się też na jakąś maścią silikonową - polecicie coś?warto taką kupić?są drogie a nie wiem czy się opłaca wydawać tyle kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie , te same informacje
Ja znam tylko bi oil i ten jest bardzo dobry. Zaczęłam go stosować na 3 tygodnie po cc i blizna jest płaska i biała więc praktycznie niewyczuwalna i niewidoczna na nieopalonej skórze (nie próbowałam się jeszcze opalać w bikini)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszy RESCUE OIL - same naturalne olejki. Maści silikonowe są dość drogie. Ogólnie to poszłabym do dobrego salonu kosmetycznego albo kliniki która zajmuje się usuwaniem blizn bo im blizna świeższa tym mniej zabiegów potrzeba a po jednym zabiegu laserem jest już na świeżej spektakularny efekt a to pewnie będzie kwestia paru stówek myślę, że nie więcej niż 500 zł i później problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breea
Kup żel silikonowy. To nieprawda że sa drogie, ja zapłaciłam 28 zł za Bliznasil, jest tez Dermabliz Silikon w tej samej cenie. Jeżeli masz bliznowca to żaden olejek ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, chyba sie skusze na ten silikinowy :) a blizny po cc to chyba nie mozna laserem usuwac co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×