Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabytkowe auta

Zabytkowe auto - rejestracja

Polecane posty

Gość zabytkowe auta

W jaki sposób zarejestrować zabytkowe auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabytkowe auta
Byłam, oni tam nic nie wiedzą...Naczekałam się tylko w kolejce i niczego się ni dowiedziała. Odsyłali mnie z jednego pokoju do 2giego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela34
A jak jest z kosztami? Są wyższe czy niższe niż przy rejestracji zwykłego samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka86449
Z tego co wiem to są podobne, ale ostatnio coś się w przepisach zmieniło, więc i może cena wzrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w necie nie łaska znaleźć info o kosztach? Trzeba wam wszystko na tacy podawać? A zajrzał ktoś na to forum, którego link jest podany? Tam jest też info o opłatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiin
A jakbyś dopiero szukała to polecam www.znajdzklasyka.pl Tam są ogłoszenia aut klasycznych z całej Europy. Rejestracja zabytka jest droższa przede wszystkim o opinie rzeczoznawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także proponuje udać się do urzędu. Także mam zabytkowe auto, dostała w prezencie na urodziny od rodziców i jestem nim zachwycona. Jakiś czas temu potrzebowałam kilku akcesori do mojego samochodu. Całe szczęście natrafiłam na http://rzepeckiauto.pl/ z Warszawy. Jest tam również warsztat aut zabytkowych. Firma jest bardzo rzetelna i profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówca, firma www.rzepeckiauto.pl super się sprawdza w przypadku gdy masz autko zabytkowe, znajdziesz tam serwis i wszystko co do niego potrzebne, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×