Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milva z Lasu

Czy ta sukienka pasuje na wesele?

Polecane posty

Gość Milva z Lasu

Mam 36 lat, nie jestem gruba (nosze 12) ale nie lubie odkrywac dekoldu ani ramion. Mam wesle brata jesienia (wrzesien). Czy ta sukienka pasuje na wesele? http://www.boden.co.uk/en-GB/Womens-Dresses/Knee-Length-Dresses/WH432/Womens-Elena-Dress.html?NavGroupID=4 Bede bardzo wdzieczna za komentarze, bo szczerze mowic nie mam chyba gustu cos do oficjalnych okaji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbdfb
Jestes podstarzala i pewnie nauczycielka -pasuje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stillo20
jak najbardziej pasuje. teraz juz nie zaklada sie sukien balowych, do ziemi. przewazaja sukienki proste takie "na niedziele". nie krepuj sie jej zalozyc, wiem co mowie przez ostatnie 2 lata mialam 11 wesel wiec wiem w czym sie chodzi. tzn w Polsce tak jest. ty napisalas ze nosisz rozmiar 12 (w polsce to odpowiednik 40) wiec jesli jestes za granica nie gwarantuje, ze jest taka sama moda- ale raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva z lasu
prosze o choc jeden rozsadny komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva z lasu
Bardzo Ci dziekuje, nie bylam pewna. Mieszka za granica i tu sie skromniej nosi na wesela. ale w Polsce jak sama mowisz nadal kroluja kreacje bez plecow i tapiry na glowie. Nie chcialabym wygladac jak pensjonarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stillo20
milva- nie, w PL juz tez nosi sie skromniejsze kiecki chociaz czasem znajdzie sie jakas diva, ktora chce zablysnac;). kiecka na prawde spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stillo20
to tej w miare "spokojnej" sukienki mozesz zalozyc jakies "wyrazniejsze" buty np czerwone, zielone, zolte, chociaz szare i czarne tez beda pasowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassandrac30
A to już nie można się ubrać ładnie na wesele,tylko albo tapir,satyna i solarium,albo sukienka jak na szkolna akademię 30 lat temu?Dlaczego zaraz przesadzać w każdą stronę? Jest tak duży wybór,że zapewniam Cię -znalezienie czegoś eleganckiego,z zakrytym dekoltem i ramionami i w rozmiarze 12 nie będzie wielkim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes zakonnicą?
Sukienka jak dla zakonnicy i nie chodzi bynajmniej o to,że jest skromna. Kobieto,jesteś młoda (36 lat,to nie 56!),masz w miarę szczupłą sylwetkę,możesz znaleźć coś ciekawszego niż tę ponurą sukienko-bluzkę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×