Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammamiaaa

jaki preparat na rzeźbę ciała a nie chudnięcie dla kobiety po ciąży?

Polecane posty

Gość mammamiaaa

Nie mam nadwagi, aae po ciąży poje ciało stało sie mniej jędrne, zwlaszcza brzuch i uda... Ćwiczę i chciałabym te ćwiczenia wspomagać jakimś preparatem, nie zależy mi na utracie wagi tylko żeby pomagały budować ładną sylwetkę i utratę cellulitu... Jest coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnnkkka
Odpowiednio zbilansowana i przestrzegana dieta plus trening SIŁOWY. Wystarczy z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hopuj!
Kup sobie hula hop rewelacyjnie ujędrnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamiaa
hula hop takie zwykłe czy z masażerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortoise
CHodzi ci o spalacz tłuszczu? Od razu mówię, bez diety nie stosuj, bo tylko będziesz się źle czuła, a efektów nie będzie. Branie tego typu suplementów koniecznie musi być poparte solidną dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNl
Ja polecam zieloną herbatę, L-karnitynę i kwasy omega-3. Kwasy omeg-3 nie dość że same w sobie są niezwykle dobroczynne dla organizmu, to wzmacjniają działanie L-karnityny. Oczywiście pomogą jeśli będziesz aktywna fizycznie. L-karnityna to organiczny związek chemiczny otrzymywanych na drodze syntezy w wątrobie, nerkach i mózgu. Pomaga w walce z otyłością, zapobiega nadwyrężeniu mięśni oraz przyśpiesza metabolizm. Poszukaj więcej informacji o L-karnitynie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamiaaaa
Dziękuje dziewczyny za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×