Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psps3

ovulastan

Polecane posty

Gość psps3

Witam, chciałam zapytać co sądzicie o tabletkach ovulastan? Lekarz mi je właśnie przepisała jako tabletki antykoncepcyjne a w necie mało informacji na ich temat? czytałam ulotkę i trochę zmartwiło mnie, że 1 na 10 przypadku skutów ubocznych to wzrost wagi. a aktualnie zaczęłam diete i zależy mi na schudnieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolabonantka
odkopuje temat. Też lekarz mi przepisał Ovulastan, dzisiaj biore pierwsza tabletkę. Niestety widzę, że są to tabletki mało znane (w necie nie ma o nich zbyt wiele info) i mam mieszane uczucia. Jestem 6 tygodni po porodzie. Kiedyś brałam Yasminelle a potem Novynette i tolerowałam je bardzo dobrze, praktycznie żadnych skutków ubocznych. Najbardziej boje się, że po nich utyję bo po ciąży chciałabym chudnąc a nie tyć jeszcze bardziej... :( Ma ktoś jakieś doświadczenie z tymi tablektkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolabonantka
nikt nie stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje ovulastan od kilku miesięcy i nie mam żadnych skutków ubocznych, ale wiadomo dla każdego co innego dobre, jednej podpasuje drugiej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero zaczynam. Mam nadzieję, że są dobre. Chodzi mi też głównie o syfy ponieważ od kilku lat mam z nimi problem. A ginekolog nie pozwolila mi wrócić do diane35 i syndi35...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynam dzis drugie opakowanie, tabletki dla mnie dpbre, zawieraja małe ilości hormonów, pozatym ze bolały mnie po nich piersi i były strasznie nabrzmiale było wszytsko w porzadku. Żadnych innych skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolabonatka- sprawdz skład ovulatanu i nowynette, dokładnie ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek160
Pilnie kupie, najchętniej kilka opakowań, Ovulastanu z wysyłką za pobraniem lub odbiór osobisty Opole i okolice ( informuje, iż biorę ovulastan od jakiegoś roku, wcześniej byłam przez 4 lata na novynette)kontakt tu lub na madziara7137@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę ovulastan już osiem miesięcy. Dosyć dobrze go toleruję. Co do skutków ubocznych to bywa że mam obolałe piersi, a co do wagi to trudno ocenić wydaje mi się ze po nich trochę przytyłam 1-2 kilogramy na początku ale dalej waga utrzymuje się już na stałym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginekolog przepisała mi ovulastan.. słyszałam ze bardzo sie po nim grubnie.. czy waga potem wraca do normy czy samodzielnie trzeba sie odchudzać? pomóżcie ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny_lu
Drogie Panie! Mam pełne potrójne opakowanie Ovulastan. Czy któraś z Was chciałaby je odkupić? Mi już niestety są nie potrzebne - bez obawy - nie zaszłam przy nich w ciąże (sic!). Po prostu nie mam już do kogo się przytulać frown Cena: 50,- piekny_lu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupię tabletki Ouvulastan minimum 3 opakowania, z informacjami proszę pisać do mnie na maila Anielicash88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny proszę zajrzyjcie do tematu "niedajaca spokoju sprawa" i wyrazcie swoje fachowe opinie na ten temat, bo ja już trace zmysły :( Temat ten jest w tej samej grupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Mam do odsprzedania Ovulastan 2 opakowania po 21 szt. Kontakt na maila beata69@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×