Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KaGieBe

po jakim czasie pozwolilyscie wrócić byłemu?

Polecane posty

Gość KaGieBe

Mam pytanie do pań które zeszły się z byłymi. Ile czasu zajęło waszym byłym ponowne zdobycie was? Próbuje po 5-cio miesięcznej przerwie zejść się z byłą. To ja zawiniłem i to ja odszedłem. Zrozumiałem, że to był błąd i próbuje to naprawić. Spotykam się z byłą od ok. 3 tygodni. Jest i fajnie i ciężko. Na spotkaniach jest nawet ok. Pozwalam sobie na podszczypywanie, spontaniczne pocałunki w policzek. Gorzej jest ostatnio z telefonami. Wydaje mi się oschła i zła. Spytałem ostatnio czy możemy częściej się spotykać niż raz w tygodniu bo tą droga nie zajdziemy daleko. Stwierdziła, że póki co zostanie jak jest i musi zobaczyć czy będzie potrafiła stworzyć ze mną związek. Rozumiem że potrzebuje czasu i oddechu. Przyznała mi się że też na spotkaniach jest spiętą choć nie wygląda na taką bo żartujemy i jest fajnie. Czyli szansa jest bo która kobieta chciałby spotykać się z facetem jeśli te spotkania powodują u niej lekkie obawy. Macie jakieś sposoby na to aby to napięcie z nas obu zeszło? Seks jest ok ale na tym etapie na pewno odpada. Taką propozycją strzeliłbym sobie samobója. Może jakieś inne cenne rady. Nie chce być nachalny ale z drugiej strony spotkania raz na tydzień to za mało. Wiem że trzeba czekać ale może są jakieś inne mało inwazyjnej metody na kontakt z byłą? Proszę o odpowiedzi od pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×