Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kremikbbbbbbb

Gdzie otworzyć drugie konto bankowe, do trzymania kasy??

Polecane posty

Gość kremikbbbbbbb

Mam juz konto w mbanku z ktorego jestem zadowolona, chcialabym miec podobne konto, tanie lub najchetniej darmowe, na ktore moglabym sobie wplacac miesiecznie 800-900 zł i to by sobie tam lezalo bezpiecznie. Co proponujecie? Cy dobrym rozwiazaniem moze byc konto w Citi banku, podobno moge miec jakies znizki, bo jestem pracownikiem, ale tylko administracyjnym,wiec na kontach sie i tak nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duhsufgdsufgdus
Najlepiej odkładaj do skarpety, bezpiecznej. Pomyśl co działo się na Cyprze. Skąd masz pewność że u nas nie będzie podobnie? Najlepiej sięgać do kasy innych taka teraz polityka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremikbbbbbbb
niestety znam siebie i takie trzymanie pieniedzy w domu konczy sie zazwyczaj wydaniem ich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LightKonik
Ja mam w mbanku i Eurobanku. Chociaż mbank zszedł na psy, www.sync.pl jest lepsze, ale w mbanku mam kartę do przelewów internetowych i to mnie tylko tutaj trzyma. W Eurobanku oszczędzam, niedawno było to 5,8%, ale teraz zeszli na 3,85%, co i tak nie jest jeszcze złe, bo inflacja jest niska, zatem realnie coś tam zarobisz. Konto darmowe (prowadzenie) jak masz więcej niż 10 000zł oszczędności, za token trzeba płacić 2zł miesięcznie, za kartę pewnie też coś tam, ale ja karty nie mam, bo do tego mam mbank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj na jakies konto oszczednosciowe bo jak zbierzesz ładna sumke to jeszcze pare groszy przyrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan_123
Ja otworzyłem dodatkowe w Alior Sync - narazie jestem zadowolony. Otworzyłem sobie jak do tej pory dwa oszczędnościowe konta dla dzieci. http://konto-bankowe.list.eu.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekinka888
A po co aż dwa różne konta zakładać. Ja mam w Getin Up i mogę sobie dodatkowo otworzyć 5 subkont. Jest tam fajna opcja, bo mogę sobie ustalić cel i kwotę jaką mam uzbierać w danym czasie, a system monitoruje i informuje o postępach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizz
Lepiej trzymać pieniądze na 1 koncie, powiedzmy nawet na niewielkim procencie ale jednak większa kwota się uzbiera. Ja mam w Getin banku i jestem zadowolony w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilla423
Ja mam mBank, bo wiele rzeczy można załatwić przez internet a drugie do zbierania kasy mam w getin na skarbonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magania
Wydaje mi się ze równie dobra ofertę ma Getin Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noob11
Miałem rózne konta miedzy innymi Citi, mbank, pko, ale aktualnie najbardziej polecam getin up .. wszystko za darmo a poza tym oszczedzam 40 zl miesiecznie (około) na paliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w PKO konto dla młodych i jest totalnie spoko, nic nie płacę i jestem zadowolona z obsługi bo jest online i nie musze stac w kolejkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy kwotach 800-900 pln można by myśleć by np. 200 pln inwestować w coś... ale jak chesz bezpiecznie inwestować warto pomyśleć o koncie oszczędnościowym w jakimś banku np. w BGZ optima za otwarcie lokaty na min. 1000 zł. + założenie konta oszczędnościowego na 3,5% dostaje się 80 zł. extra więc lokata w skali rok można powiedzieć że ma ponad 40% więcej na ten temat z obliczeniami tutaj: http://www.50zlzakonto.pl/lokata/lokata-bezkarna-i-konto-oszczednosciowe-bgzoptima-daje-41-proc-lokate/?kafeteria przy obecnych stopach procentowych inwestowanie w lokaty [nie strukturyzowane które i tak się zazwyczaj nie opłacają] dają niskie stropy zwrotu max 4,5% a RPP i tak nie zamierza podnieść tych stóp do końca 2014 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bym inteligo polecał. proste, tanie i internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że wrzuć na oszczędnościowy albo na lokatę, w internecie jest mnóstwo porównywarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bank of China rulez
Ja mam w mBanku, ale jest tam coraz gorzej, więc zastanawiam się nad innym bankiem. Drugie konto mam w Pekao i jest darmowe, to jest Eurokonto Net, bez karty, spoko ujdzie, jest bezpieczne, ale daleko do mBanku. Nie przekonują mnie malutkie banki typu Alior czy Getin, T-mobile to nie moja sieć, więc nie zamierzam tam mieć konta. W zasadzie czekam na otwarcie Bank of China w Polsce to może będzie lepiej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszolinka
Ja jestem oddanym klientem naszego banku, PKO BP uważam, że będziesz zadowolona z konta w tym banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocentowanie jest tak słabe że najlepiej chyba w domu trzymać, przynajmniej państwo nie zabierze kasy jak im braknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harkarek
Bardzo dobrą ofertę masz np. Od Idea Bank, chodzi o konto idealne - w zasadzie bez kosztów. Masz tutaj pokazane szczegóły - https://www.ideabank.pl/ranking-kont-bankowych Za wydanie karty nie płacisz nic, ale żeby nie pobierali ci miesięcznej opłaty za korzystanie z niej, musisz zapłacić kartą minimum 100 zł. Tutaj masz nawet 2 przelewy natychmiastowe w miesiącu za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugie konto to raczej gdzie zagranicą, ale gdzie? Konta bankowe w Polsce nie są bezpieczne, lepiej trzymać żywą gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodaaaaa
Ja posiadam konto oszczędnościowe w BGŻOptima . Już od paru miesięcy i jestem zachwycona. Konto darmowe o nic nie muszę się martwić, a tylko się cieszyć ze wzrastającej sumy pieniążków. Warto poczytać więcej o ich ofertach tutaj : https://www.bgzoptima.pl/konta-oszczednosciowe/konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysika
Ja ostatnio załozyłam konto w getin bank. Fajny przyjazny bank a konto założyłam z strony znalezionej w necie lukaszlodz.oferty-kredytowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukając drugiego konta trafiłem na stronę http://brakodsetek.pl tam jest przejrzysty ranking. Wybrałem konto za 0 zł i jestem bardzo zadowolony. Trzymam tam pieniądze na bieżące wydatki a na głównym koncie oszczędzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×