Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda0965

tabletki + prezerwatywy

Polecane posty

Gość młoda0965

Hej dziewczyny, czy waszym zdaniem tabletki + prezerwatywy dają 100% pewności że się nie zajdzie w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden środek nie daje 100% pewności poza brakiem seksu, a przynajmniej nie pchaniem penisa w cipkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
A co w przypadku pettingu kiedy bierze się tabletki? Można uznać że nie ma ryzyka ciąży w razie przypadkowego dotknięcia członka przed wytryskiem a następnie swoich narządów płciowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece
Bez sensu używać prezerwatyw jak tabletki dają 99,9% pewności, że w ciążę nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja.cie.krece -> właśnie lepiej używać gumki niż tabletek bo nie ma skutków ubocznych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece
Tylko że skuteczność prezerwatyw jest niższa, poza tym dla faceta to mniejsza przyjemność z gumą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
A odpowie mi ktoś na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryd j ykt
Nie zajdziesz w ciaze biorac tylko tabletki bez sensu z ta prezerwatywa bez przesady wystarcza w1005 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
Czyli tym bardziej petting podczas brania tabletek jest w 100% bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
Ok ale jeśli nawet się dostała (chociaż to wątpliwe bo nie było wytrysku) a zażywam tabletki to nie ma ryzyka ciąży prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
Ok, a czy tabletki cezarette są bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Jest wiele wpadek po samych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiotowy ludź
Ciekawa jestem jakim debiłem jest twój ginekolog/ginekolozka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
Czemu ginekolog jest debilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
Czy tu ludzie muszą robić sobie jaja, jestem młoda chciałabym usłyszeć od Was rzeczową odpowiedź a nie nabijanie się albo tekst w stylu idź do ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiotowy ludź
Twój ginelolog jest debilem skoro dał ci tabsy nie tłumacząc ani słowa jak działają oraz o ich skuteczności. A ty jesteś debilka bo pomimo młodego wieku (a skoro dostałas receptę na tabsy to dzieckiem już nie jesteś) powinnas wiedzieć jak się korzysta z googli i gdzie można znaleźć w miarę rzetelne informacje o antykonceppcji, a nie wymagąc, żeby ktoś na forum ci to tłumaczył jak dziecku w przedszkolu. To jest forum erotyczne a nie portal informacyjny o antykoncepcji! I owszem, mogłabym ci wszystko wytłumaczyć, ale mi się nie chce odwalac za ciebie pracy domowej. I mam nadzieje, że nikt inny też tego nie zrobi żebyś się nauczyła korzystać nie tylko z dupy, ale i z głowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
Umiem korzystać z głowy a w googlach różne rzeczy piszą. Tutaj są osoby które stosowały pewnie stąd moje pyt jak jest w praktyce - ulotkę czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiotowy ludź
W googlach to, kur** nic nie "pisze", tylko google pokazują linki do odpowiednich stron! A skoro w "googlach różne rzeczy piszą" to skąd do cholery pomysł, ze tu ci ktoś napisze co innego?! Durna kretynko! Czekasz od wczoraj na jakieś odpowiedzi kiedy w tym czasie mogłabyś sto razy poczytać opinie uzytkowniczek na stronach tematycznych. A jeżeli już się uparłas ze musi to być Kafe to kurwa idź chociaż do odpowiedniego działu a nie zawracaj dupe tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
Poza tym na pyt. w temacie lekarz mi odpowie: po co stosować drugą metodę jak ma pani tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoczak
prawdopodobieństwo zajścia w ciąże z prezerwatywą to 2 % tabletki to 0,3 % czyli iloczyn wynosi 0,00006 czyli o ile dobrze liczę to raz na 45 lat chociaż o ile dotyczy to owulacji to wyjdzie około 1280 lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
A co w przypadku pettingu? Jest jakieś ryzyko? Np jeśli przeniesie się prejaukulat? Bo wytrysku nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoczak
o ile tabletki twój organizm toleruje to bierz je i baw się dobrze a gdy zapomnisz to wspomóż się drugą metodą i cała filozofia :classic_cool: a razie tragedii :D wizyta u gina i "tabletka po" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
Ok a możesz odpowiedzieć na pyt o petting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiotowy ludź
"młoda0965 Poza tym na pyt. w temacie lekarz mi odpowie: po co stosować drugą metodę jak ma pani tabletki." I Naprawdę jesteś idiotka :O Każdy w miarę myślący człowiek, a lekarz na pewno, powie ci, ze prezerwatywy przy tabletkach używa się w celu zapobiegania przenoszeniu chorób, a nie w ramach antykoncepcji. I A jeżeli ty , stosując antykoncepcje hormonalna (+ ewentualnie gumę) obawiasz się zajścia w ciążę podczas PETTINGU to możesz zgłosić swoją nominację na największa kretynke na Kafe :D GRATULUJĘ, WYGRAŁAŚ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiotowy ludź
Aaaaaaa! Zapomnialas jeszcze zapytać jak się oblicza dni plodne podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych! Cóż za nieuwaga!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
Nie oblicza się to wiem bo nie ma dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0965
Nie mówię o stosowaniu gumki podczas pettingu. Gumka i tabletki podczas seksu, a petting bez gumki stąd moje pyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiotowy ludź
No to, kurwa. Skoro NIE MA DNI PLODNYCH to jaki kretynizm nakazuje ci obawiać się zapłodnienia podczas PRZYJMOWANIA TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH oraz UŻYWANIU PREZERWATYW podczas PETTINGU przy kontakcie z PREEJAKULATEM ??? I może niech się spuści do szklanki to cię zapłodni in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×