Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sen letniej nocy

______co sądzicie o związku 35 latki z 50 latkiem ???? _____

Polecane posty

Gość Sen letniej nocy
witajcie:) jak bys czytala tema to bys wiedziala ze ginekolog nie jest lekarzem.Ma tylko taki nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sen Jak minęła ci nocka? Zdaje się że wracasz do równowagi. Pozdrawiam Cię serdecznie. Thor wahl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
czesc Thor:) Dziekuje,noc minela dobrze,tylko za szybko;) Mysle o nim,o tej sytuacji,o tym ze moze niepotrzebnie sama sie nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkljhnk.
pozdrawiam, jacek wybaczam, maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo polubiłem Sen. Ale wenusimaers ma rację. Prowadzi cię na smyczy jak ratlera. Jak chce machasz ogonkiem. Przyznaję ze mu trochę zazdroszczę. Jesteś tak zafascynowana nim że już przepadłaś. Twoje życie teraz jest skupione na nim. Jest to trudna sytuacja ponieważ trudno będzie o zastępstwo. Pozdrawiam Cię Śnie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Dziekuje Thor,tak masz racje jestem zafascynowana nim,bo to wspaniala osobowosc i na pewno wiele kobiet przyciaga.Moze mnie prowadzi na smyczy,ale robi to zupelnie nieswiadomie,nawet pewnie nie wie,jak na mnie dziala.Chyba sie nigdy z tym nie zdradzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thor .... zapros Sen do siebie , to jej moze przejdzie :) a ty nie bedziesz tam na tym "zadupiu" taki samotny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaż
Thor wahl Sen Jak masz na Imię? zzz thor z toba wszystko halo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
cześć ginekologu:) raczej nie tak latwo mi przejdzie,bo to nie trwa od wczoraj,czy miesiaca,ale 2-3 lata. 2-3 lata takiego gapienia sie i wysylania delikatnych sygnalow,dlatego juz watpie,czy dobrze je odcztuje. Thor,wolalabym pozostac jednak troche anonimowa i byc na tym forum po prostu Snem bez imienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrde to juz tak dlugo sie meczysz.... myslalem, ze to sie dopiero zaczelo.... no to faktycznie na twoim miejscu zrobilbym nastepny krok i zobaczyl co sie dzieje .... bo inaczej jeszcze do konca zycia bedziesz sie meczyc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin wpisz sobie Sommaro/y (Przekreślone o) Tu nikt normalny nie przyjeżdża. Działkę dostałem od gminy. A Ja jak widzisz nie zaliczam się do normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin Może to dobry pomysł. Jednak ja już mam dwie żony więc po co komplikować żywot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
pewnie bede sie tak meczyla,lepsze to niz wyjscie na idiotke.Wolalabym zeby to on zrobil nastepny krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thor .... chyba ci zazdroszcze ..... lubie takie klimaty .... P.S. jak masz juz 2 zony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Gdyby czekal to dawalby jakies silniejsze sygnaly chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciągu 40paru lat tak jakoś nazbierałem. Każda z innego kraju. Pierwsza się zepsuła jeszcze w latach 1999-2000 a druga musi koniecznie mieszkać w wielkim mieście ( Fr. am Mainz). Tak ja już mam własny plecak zabawek i pazdrawliaju wsiech bagażowych. Teraz to jedynie karta rowerowa. Inteligenty nie jestem ale trzeci raz do tej samej rzeki nie pcham się. Wolę wszystko samemu zrobić niż walczyć całe życie o skrawek czasu dla siebie. Na ryby idę i nie martwię się że jak wrócę do domu to będzie dym. Tu telefonia komórkowa nie ma zasięgu, mamy za to radia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sen on nie przekroczy tej granicy bo kręci go twa gotowość, no może jak pożre się ze ślubną to będzie szturm . A odpowiedzi nigdzie nie znalazłem a nurtuje mnie pytanie jak jest z tobą? Twój status? Mąż, dzieci, pies , rybki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Thor,nie pisze o sobie,bo lubie pozostawac anonimowa,troche tajemnicza,jak kazda kobieta;) dlatego raczej nie znajdziesz nic o mnie. On chyba nawet nie we co sie ze mna dzieje,gdy go spotykam. A juz tym bardziej jak rozmawiamy.Nie chce byc jego kolejna fanka,bo zapewne ma ich wiele.Tacy mezczyzni juz tak maja.Wianuszek zauroczonych kobiet.Ja nie chce byc kolejnym kwiatkiem w tym wianuszku,wiec ukrywam to w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sen .... to ja juz teraz nic z tego nie rozumiem .... chcesz, albo nie chcesz ? pierwszego kroku nie zrobisz, wolisz czekac .... wiecznie :) ale nie chcesz tez byc kolejna na jego koncie .... hmmm troche to nielogiczne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Incognito to jedno ale ty pytasz o konkretną rzecz ale nie podajesz danych. Jak jesteś panną/rozwódką/w separacji to się można bawić. Ale jak są dzieci to problem, bo jeśli następny związek, który nie wypaliłby rozwali,i tak badziewny układ, to ucierpią dzieciaczki i twoje i jego, choć jego to już nie takie małe i sobie poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin logiki przy zaczarowaniu nie szukaj. Sen jest totalnie zabujana i twierdzi że stary lis tego nie czuje! Jedno spojrzenie Snu na kolesia to jak krzyk tysiąca gardeł. Musiał by być ślepy, głuchy i a autyzmem by tego nie widzieć. Ona teraz jest w sytuacji Sierotki Marysi i nikt z nas werbalnie jej nie może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabe rokowania
kobieta w wieku 35 jest u szczytu swoich możliwości a u faceta 50 letniego to początek końca, aparatura powoli wysiada i będzie coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×