Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sen letniej nocy

______co sądzicie o związku 35 latki z 50 latkiem ???? _____

Polecane posty

Gość Sen letniej nocy
To rozsadny facet,nie sadze by chcial zniszczyc swoja rodzine.A ma wspaniala rodzine.Moze nawet mu sie nieco podobam,ale pewnie tylko na flircie pozostanie,bo nie rozwali swojej cudownej rodziny.Ja bym tego nie chciala.Moze dlatego nie robi kolejnego kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Snie, to siegnij po ten miod, on nie jest bogiem, to czlowiek. Jesli bedziesz dyskretna skorzysta z twych urokow. Ale o milosci romantycznej zapomnij. To dla ciebie bedzie wierch, a dla niego tylko ulga w starym krzyzu. Poprobuj miodu. Jednak widac, ze nie zaznalas milosci bezwarunkowej, takiej jaka daja rodzice, bo tak latwo wkrecasz sie, gdy ktokolwiek okaze ci troche zaiteresowania. Teraz Boga blagam, bys nie byla moja corka, bo jak pomysle, ze taki cwany satyr mogl by jej tak w glowie namieszac, to serce mi sie szatkuje z rozpaczy. Straszne, ale Ty dziewczyno masz transparent na czole KOCHAJ MNIE. Nadzieja tylko w tym, ze to tylko nastolatkowe zauroczenie, wnioskuje po tym jak piszesz o tym twoim idolu. Nie masz tych 35 lat? To tylko prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
wenuszmarsem- na pewno nie jestem Twoja corka i na pewno nie jestem nastolatka.Czy takie zauroczenie nie moze sie przydarzyc w pozniejszym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
wenuszmarsem ,dzieki za link,przeczytalam.Najbardziej przyciagnal moja uwage punkt: 2. dlaczego kobiety decydują się na romans z żonatym? ale i tak nie znalazlam w nim odpowiedzi dlaczego mnie do tego ciagnie. Po prostu jakas sila mnie do niego pcha.Cos tak silnie przyciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w twoim wieku
Sen nocy letniej jestem w Twoim wieku i też lubię mężczyzn w tym wieku co TY i uważam że masz prawo wybory .... też podoba mi się jeden taki ...... oczywiscie nei wszyscy w jego wieku są super .... a ten jest inteligentny zadbany i zdecydowanie nie wygląda na swój wiek .... uważam że to twoja sprawa co robisz a innym nic do tego .. niech pilnują swego życia .....i wiążą się z kim chcą .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
ja jestem w twoim wieku ,a Twoj zajety czy wolny?Spotykacie sie,czy tez tak jak ja sie czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna desperacja brac sie
za takiego starego faceta, po co komu drugi ojciec:o?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtyhjytuhrgefds
kazdy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Nie jestem zdesperowana i nie jest dla mnie jak drugi ojciec.Widze w nim mezczyzne nie tatusia.Na pewno jest o wiele lepszym factem niz niejeden 30latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna desperacja brac sie
buahahaha 50 latek lepszy od 30 latka:D:D:D czy ty widzisz co piszesz desperatko? dobry zart;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna desperacja brac sie
chyba, ze chodzi o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Oczywiscie,ze lepszy.Cialo ma jeszcze ladne,jedrne,twarz dojrzala,ale ladna,nie ma brzucha i nie jest lysy,jak wiekszosc 30latkow.To jesli chodzi o cialo.Przede wszystkim ma wspanialy charakter,jest silna osobowoscia,ale przy tym lagodny i dobry,no i oczywiscie madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna desperacja brac sie
Nieszczegolnie:o Takich 30 latkow mase i nie ida za 10 lat na emeryture oraz potencja zupelnie inna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna desperacja brac sie
pewnie 50 latka tez jest lepsza od 30 latki:D jestes zabawna desperatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co,,,
moze sie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteściiie
Sen letniej nocy,niestety,ale jeżeli byłby taki nisamowity jak piszesz,byłaby s pewna jego i swoich uczuc,to nei zakładałabys takeigo tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
On tez dlugo jeszcze nie pojdzie na emeryture. Nie wiem jakie sa 50latki ale pewnie dla niektorych facetow sa bardziej krecoce niz 30 latki.Zwlaszcza te ktore o siebie dbaja,cwicza,zdrowo sie odzywiaja i ladnie ubieraja.Nie wiem jaka bede majac tyle lat,ale sama bedac mlodsza kobieta doceniam i podziwiam kobiety 50letnie,ktore wygladaja przepieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
ale jesteściiie- ale ja pisalam juz,ze on jest zajety,wiec nie chce sie wtracac.Pytanie zadalam,bo mnie interesuje zdanie innych i dziekuje za wszystkie wypowiedzi.Nawet za te z korymi sie nieidentyfikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy faceci
są o niebo lepsi od zapyziałych 30 letnich fagasików i nie burzcie się panowie nic wam zlość nie pomoże nic nie wskóracie weżcie się za siebie to może coś z was jeszcze będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --dużo
głosów na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergrdhdfh
Sen letniej nocy Oczywiscie,ze lepszy.Cialo ma jeszcze ladne,jedrne,twarz dojrzala,ale ladna,nie ma brzucha i nie jest lysy,jak wiekszosc 30latkow 9 tacy faceci są o niebo lepsi od zapyziałych 30 letnich fagasików i nie burzcie się panowie nic wam zlość nie pomoże nic nie wskóracie weżcie się za siebie to może coś z was jeszcze będzie 8 Desperacja aż świeci po oczach. Co ma wiek do tego, że ktoś jest lepszy? Pewnie lecisz na majątek po nim i tyle.I gdzie Ty widzisz 30 latków łysawych z brzuchalem. Ja znam samych zdrowo wyglądających i ćwiczących na siłowni 1 czy 2 razy w tygodniu. On może tak się utrzymał ale nie przesadzaj, że każdy 50 latek wygląda lepiej od każdego 30 latka bo myśląc tak to powinnyście lecieć na takich 90+ latków ze względu na ich wygląd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
DEzien dobry Gin :) Duzo masz do czytania,a ja podtrzymuje swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
"Desperacja aż świeci po oczach. " - nie jestem desperatka "Pewnie lecisz na majątek po nim i tyle." nie lece "I gdzie Ty widzisz 30 latków łysawych z brzuchalem." - na ulicach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Gin, bo mnie wkurza,ze ktos wie lepiej ode mnie na co lece:o A jak nie widzi na ulicach tych lysych z brzuchem to chyba slepa jest. Albo mysli,ze maja 50lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooooo
czesc Sen ... widze ,ze nie tylko ja wole mlodszych facetow :) ale sie rozpisaliscie , tyle do doczytania .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Czesc goooooooo:) no duzo masz do nadrobienia,ale wszystko o jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×