Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Psełdonimka

Całymi dniami siedzę w domu...

Polecane posty

Gość Psełdonimka

Witam was ... Mam taki problem i strasznie mnie to wkurza! Problem jest taki że całymi dniami siedzę w domu ponieważ moje kumpele ze szkoły nigdy nie maja czasu aby gdzieś wyjść ( może to ze mną jest coś nie tak... W szkole zazwyczaj jest wszystko super a więc nie wiem w czym tkwi problem. Kiedy tak siedze w domu To strasznie mi sie nudzi dlatego albo oglądam tv albo siedze na kompie(fb) czasami czuje sie jakbym była uzależniona. Siedze i myśle wciąż o tym ze jetro bede miała przechlapane bo nie zrobiłam pracy domowej na żaden przedmiot tak jestem strasznym letnie mam tez chore myślenie "Itak nie potrafię tego zadania to jaki jest sęs robienia ich" nie odrabiam tez lekcji ponieważ jeżeli bym je zrobiła to przez resztę dnia siedziała bym na kompie( takie moje durne gadanie, bo pszeciesz itak siedze na nim 24/7). Jak mi sie nudzi podjadam cały czas dlatego tyje ( ostatnio wzięłam sie za siebie i schudl aż 11kg :D ( Od tego ciągłego siedzenia w domu aż głowa mnie boli ) moja pszyjaciolka mieszka bardzo daleko odemnie dlatego kiedy sie spotykamy to na maxa wykorzystujemy ten czas i wtedy dopiero czuje ze żyje ( mam kilka starszych znajomych o 2-3 lata (ja mam 17 ) ale z nimi nie wychodzę nigdzie ponieważ oni cały czas imprezuja a ja imprezowac nie lubię... Nie wiem vi mam Robic ( pewnie nazwiecie mnie smierdzacym leniem, ale uwiezcie mi kiedy nie ma sie z kim wyjść na głupi spacer to samemu cieżko ruszyć 4 litery "przepraszam ze taki długi texten ale musiał sie wygadac, a i wybaczcie za błędy ale kiedy tylko skaczylam pierwsza klasę w Polsce wyjechałem z rodziną za granice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×