Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napaalonaxd

szybki numerek w toalecie

Polecane posty

Gość napaalonaxd

mam dzisiaj taką ochotę na seks , że jestem pewna że zrobimy to gdziekolwiek tylko co podczas takich numerków najbardziej nakeca faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napaalonaxd
nikt nie powiedział że będzie tam tak brudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda żona lalalal:)
mnie mąż zaciągnął w sobotę w knajpie do toalety:) było super:P knajpka bardzo ekskluzywna, nie jakieś podrzędne disco. Robiliśmy to w damskiej i najbardziej podniecające było to, że kobietki niecierpliwie się dobijały a my zajmowaliśmy tą toalete:) jestem w szoku, że mój mąż okazał się takim zwierzakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ekskluzywnych knajpach jest
... babcia klozetowa, która pilnuje żeby facet nie właził do sracza za kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakich pozycjach robicie to w toalecie. Mi najczęściej dziewczyna robi lodzika w takich sytuacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda żona lalalal:)
mnie mąż wziął od tyłu na stojąco, ostro wypięłam pupę..potem wyciągnął moje piersiątka z biustonosza, ale bluzeczkę miałam dalej na sobie, najbardziej go podnieca jak one tak skaczą w trakcie! na koniec zrobiłam mu lodzika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka z klozetu
w toalecie szybko można się wysrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa zona
buahahaha piersiatka- w ktorej klasie jestes? obstawiam, ze 4-5 max :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie radoche: super. My jak gdzieś jesteśmy, to ona czuje, gdy mam na nią ochotę, po prostu wstaje, mówi chodź i idziemy bez słowa do toalety. Tam nieraz długo się całujemy, a potem zwykle robi mi loda. Parę razy było śmiesznie widzieć minę gościa, który tam wchodził i widział, że wychodzimy razem. Moja dziewczyna w ogóle tym się nie przejmuje, tylko uśmiecha się wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie radoche
Naprawde rozne. Czesto lono natury a wiec- lasy,laki, parki, plaze, wydmy etc. Czasem w aucie/ na aucie zaparkowanym w jakims fajnym miejscu. Toalety w roznych instytucjach, rowniez w pociagu :P wpaciagu tez w pustym wagonie, tyly autobusu Poza tym biura- kiedys pracowalismy razem, ost jest to biuro mojego meza w pracy- na biurkach, fotelach itp- to jesli bylismy sami, korytarz w biurowcu- jesli go odwiedzam i sa inni ludzie tam, szpital- na sali, w lazienkach i korytarzach. Kino,przebieralnia, zwiedzany kosciol, a nawet cmentarz :P i wiele, wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale macie radoche
A potem sie obudzilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie radoche
no jak to w oczy kole, ze ktos jest kreatywny i ma udane zycie sexualne:) To dodam, ze w zwiazku jestem rowne 15 lat. Teraz to juz snie na jawie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale macie radoche
We wszystko można uwierzyć, tylko z tym cmentarzem to już przedobrzyłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie radoche
no widzisz, gdybys mnie znal/a wiedzialby, ze niepredobrzylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie radoche
Pracowalam kiedys w biurze administracji cmentarza :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty macie radoche
Ekstra :) niezla jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnjcijcoc
my jeszcze w miejscu publ nie probowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy w szpitalu ?
Do szpitala to się chyba leczyć idzie a nie seksić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie radoche
On mial tam zabieg na reke, reszte mial zdrowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaxxx
ale jak go zaciągnąc do toalety w sensie rozpalić wcześniej żeby tak wyszło ? zeby nie bylo ze to ja mam tyhlko ochote ale wyjsc z taka inicjatywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamline GGG
a my lubimy w plenerze. Pierwszy raz byłprzy powrocie z plaży, jeansowa tunika i stringi, on luźne szorty. Wziął mnie na kolana na ławeczce przy przebieraniu w lasku za plażą i poczułam jego twardzela. Było pusto, parę razy mnie poprawił i udało mu się wedrzeć we mnie. Cykorowałam, wykręcałam się, ale to szalone pulsowanie we mnie spowodowało, że poszliśmy trochę na bok i tam już nie zwracałam na nic uwagi, na kolana, wypięłąm mocno odsłonięty zupełnie tyłeczek,cycuszki też na wierzch i było cudownie. Potem emocjonujący powrót w ultra krótkiej mini bez majteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupota do kwadratu
szybki numerek w toalecie, to dać se wsadzić w cipę chuja i pozwolić mu się spuścić tak? Głupia babo, nie ośmieszaj się, kobieta by uzyskać orgazm potrzebuje ok. 10 minut stymulacji łechtaczki , a facet leje spermą już po 2. minutach, więc chuj z takim "numerkiem" no, chyba, żeś oziębła jak bezuczuciowa kupa mięsa i ci wszystko jedno czy to w pachnącej pościeli i wygodnym łóżku, czy na skraju twardej umywalki. Niedziwota, że podnieca cię smród gówna w WC, boś pewnie chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze nie w toalecie
Toalety w dobrych restauracjach są OK, ale jak tu odejsć od stolu, zostawić dania, torebkę, itp.? To już lepsze są toalety w innych miejscach. Nam trafila sie jedna taka w kinie. Przestronna lazienka, zala zamykana, nie kabinki. Tam było fajnie. Zresztą moja zonka często prowokuje takie sytuacje, bo zorientowala się, że najbardziej kręci mnie jak jest w mini i szpilkach bez majtek. Nieraz nosi sukienki, ktore wg innych kobiet bylyby tunikami. Na wakacje w ogole nie zabiera bielizny, a dlugość spodniczek robi się naprawdę ekstremalna. W tych okolicznosciach nie ma się co dziwić, ze dochodzi do rozmaitych akcji w terenie :-) Przyklad: wybralismy sie po poludniu na spacer do pobliskiego greckiego miasta. Wracaliśmy do hotelu już po ciemku przed dzialnice domków. Na pewnym odciknu nie palily sie latarnie. Ciemno, bo bokach jakieś krzaki. Żonka w obcislej koszulce i dżinsowej mini dlugości 25cm., sandałki na wysokim obcasie. Ustawilem ją przy slupie i wydymalem od tylu na środku ulicy. Sama tego chciała - caly wieczór mnie kucila :-) W hotelu zaciągnąłem ja prosto na kolecję, nawet nie pozwolilem się wytrzeć:-) Innym razem w centrum tego samego miasta, na plaży, przy samej ulicy. To bylo przed poludniem, plaża pusta, od strony ulicy ograniczone murem. Siedliśmy pod tym murem. Trochę miziania i żona wsiadła mi na kolana nadziewając się na mnie. Gdyby ktoś z ulicy wychyliłby się przez balustradę mialby niesłą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogos powyzej
zalezy jaka kobieta- ja nie potrzebuje 10min,czesciej wystarczy mi 2-3min. Nie zawsze potrebne sa pieszczoty lechtaczki, bez tego tez dochodze ( o. pochwowy) Roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thefilip95
Koleżanka ubrana w skorzana kurtkę obcisłą spódniczkę i ciemne rajstopy, na lekcji spogląda na mnie i dotyka mego k***ska nóżką. Po dzwonku wie czego chcę. Bierze mnie za ręke i mówi chodź bo zaraz ci spodnie pękną. Idziemy do toalety szkolnej, wchodzimy do kabiny, ona rozpina mi rozporek i wyjmuje jej pana, potem podciąga bluzkę i wyciąga cycki na wierzch. Ja rozdzieram jej rajstopy w kroku bu zmieścił się w nią mój penis. Ona w tym czasie robi mi loda. Robię jej szybko minetkę i palcówkę aż tryśnie soczkiem. Biore soczek na peniska i wkładam jej do buzi, dławi sie aż jej lecą gęste śliny ciągnące się. Wkładam jej w cipke grzyba i ******* spuszczam jej sie na spódniczkę. Na koniec zdejmuje rajty i daje mi je bo są z dziurą, mam sie wtedy na co spuszczać. Świeże rajtuzy z soczkiem z cipki mniam podnieca mnie. Mówi ze bylo cudownie i nikt nigdy ją tak nikt nie wystukał jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio z mezem bylismy na weselu i tez mężowi sie zachcialo seksu w toalecie nie bylo to moim marzeniem no ale coz bylam troszke podpota i uleglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś dziecko poszło do szkoły a my pod prysznic a potem sypialnia oj było ostro, do tej pory mam miękkie nogi a ku&as twardnieje z powrotem jak o tym pomyśle chyba to powtórzYmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest całkiem realne teraz w toaletach przy pustawej autostradzie. Zwłaszcza pod wieczór. Przy zajazdach jest dużo toalet , z reguły pustych. Nie ma żadnego problemu by wejść z kobietą do damskiego nawet na godzinę i odbyć swobodnie stosunek. Ja nieraz wchodzę do damskiego bo podniecają mnie załatwiające się za ścianką kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×