Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napaalonaxd

szybki numerek w toalecie

Polecane posty

Gość Tomen7658
Dzisiaj do klasy weszła moja koleżanka, od razu mój penisek stanął. Miała na sobie obcisłą bluzkę bez stanika, kombinezon jeansowy zakończony krótką spódniczką do połowy uda na pięknych zgrabnych nogach czarne rajstopy. Jest ona taka piękna, czarne oczy dlugie ciemne włosy. Usiadła a to, że miała bardzo krótką spódniczkę odkryły jej cipkę, taak, pod ciemnymi rajtami było widać idealną wygoloną cipke. Wpatrywałem się w jej cipkę z podnieceniem, jakbym mógł wstałbym i ją wystukał pod ścianą. Ona zauważyła, że patrzę się na jej cipke i uśmiechnęła się i powiedziała, że możemy się pobawić w toalecie bo jej też się chce... Zlapala mnię za rękę i pobiegliśmy do kibla, zaczeliśmy się lizać w kabinie ale była słodka... Liżąć się z nią czułem się jak w raju a tu ona zaczęła przy okazji rozpinać mi rozporek i wyjęła mojego penisa. Ona patrzyła na mnie i lizała mi grzyba, mm tak było świetnie tak dobrze to robiła zaczęla w międzyczasie dotykać swojej cipki, masować cipkę. Rozdarliśmy rajty i zacząłem lizać cipkę taką pachnącą ogoloną, idealną. Trysnęła soczkiem i go zjadła a ja ją ****ałem przy ścianie w kiblu i miała podarte rajty od ******** mmmm. Jęczała bardzo głośno, chyba jej sie podobało. Na końcu znów trysnęła a ja już dochodziłem. Spuściłem się jej na twarz, ona trochę zjadła. Cały dzień chodziła w takich podartych rajtuzach a mi ciągle stawał mmm lae bym ją jeszcze przer***ał i przelizał aż by gęste mele leciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le jak może podniecać kogoś sranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno spotkałem na dworcu faceta podszedł do mnie pogadaliśmy chwilke i poszliśmy do wc on sciagnol spodnie majty usiadł na sedesie a mi kazal kleknac i zrobić loda niebardzo chciałem ale jak pokazal mi 100 to bez oporow zrobiłem z polykiem a on w tym czasie sral spuscil mi się do buzi wytarl d**e podciagnol gacie spodnei i mowi poczekaj tu musz erozmienic kase u szaletowej .Jednym słowem zrobil mnie w huja czekałem chwile i wyglądam z kabiny a ty babcia klozetowa do mnie plac gowniazu zesrales się do kibla nawet wody niesposciles musialem 5 jej dac wyszedłem tego gościa już nigdzie niebylo pech to pech ale za chwile ialem następnego klienta a tego dnai jeszcze 12 obrobiłem tak ze wyszedłem na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica

mój ulubiony szybki numerek  https://www.youtube.com/watch?v=IuMFVuqiyP8    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm

Aż się siurek się podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWIK
Dnia 28.01.2019 o 19:29, Gość kocica napisał:

mój ulubiony szybki numerek  https://www.youtube.com/watch?v=IuMFVuqiyP8    

DOBRE !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×