Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Normalny?

Wole starsze kobiety.

Polecane posty

Gość Normalny?

Witam Mam 17lat i wole o wiele starsze kobiety mowie tu o 25-30lat i chcialem zapytac czy jest to normalne ? Wiem co sobie myslicie ze gowniarz sie nudzi i sie mu w dupie poprzewracalo myslcie co chcecie ale chce poprostu znac odpowiedz na moje pytanie . Brak polskich znakow-pisze telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggggghhjhjh
do nauki śmieszny gowniarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytasz sie czy jestes normalny
jak najbardziej normalny bo w tym wieku chlopak ma tak wysokie libido ze rzuci sie nawet na nadmuchana lalke i podczas zaspokajanie na niej swojej potrzeby bedzie jej szeptal do plastykowego ucha ze nawet ja kocha, jestes normalny i nie zapomnij o czestej masturbacji w twoim wieku to niezbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexttime
25-30 lat to nie starsze kobiety, tylko młode kobiety, w kwiecie wieku, ten przedział wiekowy to się jeszcze podoba mężczyznom w każdym wieku, więc wszystko z tobą w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 50 lat i marze o seksie z 70-80 letnią kobietą,może spełni się.Miałem już młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 25 lat i także mam ochotę zrobić coś miłego ze starszą kobietą tylko że dla mnie to okolice 50 się liczą albo i starsze :) niestety niema w mojej okolicy (albo słabo szukam) kobiet które by chciały młodszego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że normalne... Tak samo jest u kobiet - spora część woli starszych facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwazam, ze to chore i wole zeby moi synowie zwiazali sie z rowiesnica, zalozyli rodzine i mieli dzieci a nie posuwac jakas 40+ ktora bedzie nim jezdila na wszystkie strony i nie da mu juz ani dzieci ani normalnej przyszlosci. Mlodzi sa dla mlodych i swiat dojrzalych ludzi jest dla nich niezrozumialy i obcy. Nie wiecie jeszcze ze poza seksem jest jeszcze zycie a te nie jest juz takie pociagajce z 20 lat starsza kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×