Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to w ogole mozliwe,...?

Przystojny, inteligentny, bogaty facet na sympatii...możliwe?

Polecane posty

Gość to w ogole mozliwe,...?

ma chyba nowe konto bo malo odwiedzin, wczoraj do mnie zagadal...do mnie do przeciętniary. Tak mysle czy on jest realny...czy moze ktos sobie 'jaja' robi? Super sie z nim pisze, fotki zajebiste, zaden facet takich nie ma, widac ze kasiasty. Zaproponowac rozmowe na skype?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmpkg
az dziw ze do takiego pustaka napisał, widac ze tylko na kase patrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta kobieta
mój boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w dzisiejszych czasach dla kobiet tylko to się liczy... Jak tak można, nie pojmuję takiego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabaaaa
chyba ze szuka kolezanek na ruchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżonyyy
Podaj profil może to ja. Czasami robie sobie zdjęcia przy fajnych samochodach albo domach i udaje bogacza. Łowie młode mięcho na 2 lub 3 razy kasuje konto a po 2 miechach zakładam je znowu i sytuacja się powtarza. Łapią się jak muchy na lep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy i owszem :) a tak poza tym pieniądze są ważne, może nie najważniejsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj profil może to ja. Czasami robie sobie zdjęcia przy fajnych samochodach albo domach i udaje bogacza. Ja bym tak nie mógł. Ale zawsze to jakiś sposób. To musi niezle wyglądać. Wpadłem nawet na pomysł takiego lansu, razem z kolegą przebieracie się np za hydraulików lub gazowników i mówicie że robicie obchód domu jakiegoś bogacza. Pod roboczym ubraniem zakładacie najlepsze białe garnitury jakie tylko znajdziecie w lumpeksach, dajecie włosy na żel i jak tylko nie będzie właściciela ściągacie szybko robocze szmaty i szybko pozujecie do zdjęć np na skórzanej kanapie albo w garażu obok samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmtmwpwq
Aleksander - po co kombinowac? Lepiej poszukaj taniego grafika ktory zrobi dobry fotomontaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, tam sa same nieudaczniki ,i szukają kobiety to roboty żeby robila na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialas jego zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×