Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ml;;;l'p[;,

Zostałam oszukana, chce donieść

Polecane posty

Gość ml;;;l'p[;,

Zamowilam i zaplacilam za usługę która nie spełniła moich oczekiwań, osoba ktora mnie oszukala nie odzywa sie do mnie. Podejrzewam ze miala wiecej takich kilkentow jak ja i nie odprowadzala od nich podatkow. Chce doniesc do urzędu skarbowego. Jak najlepeij to zrobić ? Ta osoba ma też chyba firmę zarejestrowana za granica po to żeby kantowac na podatkach- na to tez da sie jakos doniesc ? ( Moja usluga nie podpadala pod uslugi tej firmy, to oddzielny temat ). Co mi radzicie ? Jak dokopać oszustce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww123
US - to trzeba podać swoje dane, adres, może zapytać u urzędzie - miejski rzecznik konsumentów, lub Urząd Ochrony Konkurencji i konsumentów- napisz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ml;;;l'p[;,
A nie można do US donieść anonimowo ? Ta usługa jest raczej nietypowa i nie podpada pod rzecznika konsumetów ( ale jest legalna - żeby nie było wątpliwości ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj bo bioenergoterapeuta
to jasnowidz :) a jednak ci pomogła, bo przejrzałas na oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent Provident
Zupełnie legalnie, podpisując się pod donosem własnym nazwiskiem, zawiadomić najbliższą prokuraturę rejonową o przestępstwie oszustwa (art. 286 kk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ml;;;l'p[;,
Usługa została wykonana tyle ze ja nie jestem z niej zadowolona - w tym sensie zostałam oszukana a nie w tym że ktoś mi oferowal cos czego nie mial. Prokuratura to najciezszy kaliber ktorego nie ma sensu wytaczac, ja bym najbardziej chciala odzyskac te pieniadze a dopiero pozniej robić dym. Może ktoś z was miał taką sytuację i udalo mu sie odzyskac kasę ? W jaki sposob ? Albo ktos z was pisał donos do US ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ml;;;l&
już sie dowiedzialam ze us musi rozpatrzyc wszystkie, nawet anonimowe donosy, nie wiem czemu wprowadzacie mnie w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego anonimowo
tchórzu? Skoro nie masz odwagi pod donosem sie podpisać, to znaczy, że kieruje tobą zawiść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On ma z pewnoscia
Mozesz doniesc jesli konretny produkt nie spelnia wymogow itp. Pewne uslugi sa na twoja odpowiedzialnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaaaaaa
jest kodeks postępowania administracyjnego - art. 64 1 "Jeżeli w podaniu nie ma adresu wnoszącego i nie ma możliwości ustalenia tego adresu na podstawie danych, PODANIE POZOSTAWIA SIĘ BEZ ROZPOZNANIA".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaaaaaa
"już sie dowiedzialam ze us musi rozpatrzyc wszystkie, nawet anonimowe donosy, nie wiem czemu wprowadzacie mnie w blad" TO PO CO PYTASZ NA FORUM? OD RAZU TRZEBA BYŁO ZAPYTAĆ W URZĘDZIE SKARBOWYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnkdlvgkflh
Chce donieść anonimowo ponieważ nie chce żeby potem wzywali mnie do urzędu na jakieś dodatkowe wyjaśnienia, nie mam na to czasu. Zresza i tak jestem z innego miasta, mogę podać jakiekolwiek nawet nieprawdziwe dane a oni mają obowiązek rozpatrzyć mój donos. Pytam na forum bo nie widziałam nigdy wzoru takiego pisma i chciałabym wiedzieć co mam w nim zawrzeć. A moze kogos z was ktos tak oszukal i udało się rozwiązać sprawę polubownie bez donosu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ml;;;l'p[;,
jestem zla bo zaplacilam 200 zl za 15 minut uslugi w trakcie ktorej machala mi swoimi rekoma kolo mojej glowy.. cierpie na uciązliwe bole glowy, migreny, mialo pomoc na 100% a glowa dalej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×