Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co myślicie?

zarządca nieruchomości

Polecane posty

Gość gość
Polecam Osiedle Zielone dobra firma z sumiennym podejściem do tematu, mają licencjonowanych pracowników – administratorów, księgowych itp. Już się nieraz w akcji sprawdził nasz administrator jak trzeba było usterki usuwać – mamy dobrego konserwatora po którym nie trzeba poprawek robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy przeszli z jednej firmy na inną niedawno, teraz zarządzaniem się zajmuje Osiedle Zielone. Pierwsze miesiące są okej, myślę, że to będzie rzeczywiście – dobra zmiana ;P Pełna analiza poprzednich umów, dokumentów, czy generalnie stanu technicznego, instalacji itp. - okazuje się, że dużo trzeba poprawić po poprzednikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza wspólnota korzysta z obsługi w firmie Osiedle Zielone. Powiem tak – na pewno jest lepiej niż było wcześniej zanim z nimi umowę spisaliśmy. Większy ład i porządek w dokumentach, w przelewach, rachunkach, pieniądze nasze wspólnotowe się już tak dziwnie nie rozpływają jak to bywało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystępne warunki nam biuro Osiedle Zielone zaproponowało jeśli chodzi o administrację wspólnotą. Od dawna był nam ktoś potrzebny kto by się wszystkim zajmował ale jakoś nie mieliśmy wcześniej szczęścia. Teraz jest okej – profesjonalnie, terminoowo, z szybkim kontaktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samodzielnie poszukiwanie lokatorów do mieszkania zawsze mnie nudziło i zabierało mnóstwo czasu. W końcu zleciłem wszystkie formalności w http://www.pmspoland.pl/ i mam spokój. Płacę stosunkowo niewiele za komfort braku pustostanów, nawet w nieciekawych sezonach. Głównie studentom wynajmuję. Bardzo udana działalność. Zarządzanie nieruchomości po pełnej akceptacji warunków umowy. Nic się w międzyczasie nie zmienia na niekorzyść właściciela nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozejrzeć się za sprawdzonym zarządcą nieruchomości. Ja po dłuższych poszukiwaniach trafiłem na świetną firmę https://adminion.pl/ Zajmują się zarządzaniem nieruchomościami w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozejrzeć się za dobrą firmą, która będzie sprawnie zarządzała naszymi nieruchomościami. Ja na przykład współpracuję z firmą www.zarzadca-pboczar.eu Ich siedziba znajduje się w Szczecinie, więc jeżeli inwestujecie w tych okolicach to się z nimi skontaktujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powierzyłem moje nieruchomości firmie www.eureka.wroclaw.pl z Wrocławia. Jest to firma, która posiada spore doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, więc polecam wam się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grzegorz
Też mogę polecić per modum w Warszawie. Profesjonalna i rzetelna firma, mieszka się spokojnie i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś dobrze zorganizowany to jak najbardziej warto spróbować, to nie praca dla każdego. Ogółem można dobrze zarobić. Mój wujek pracuje w Integrum Menagement i ma niezłe pieniądze, ale też trzeba przyznać, że to zaradny i pracowity mężczyzna, jeśli chcesz to podpytam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tammm

Rozsądnie wybrać właśnie nieco większego zarządcę, bo wspólnota mieszkaniowa przynależy wtedy do lepszej struktury. My jesteśmy pod opieką osiedlezielone.eu. Nawet roboty budowlane, jak są większe to oni nadzorują w szczegółach. Regularnie monitorujemy jakość obsługi i jest naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaaa

Moja wspólnota przynależy do systemu osiedlezielone.eu i się sprawdza. Raz, że roboty budowlane w razie czego wykonywane profesjonalnie. Robią przetargi z jakościowym nastawieniem. Modernizacja nieruchomości praktycznie stała i widać wyraźnie, gdzie wędrują środki z funduszu remontowego. Dwa to czystość przede wszystkim. Praktycznie wzorowa. Aż miło wejść do budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za dobrą firmą zarządzającą nieruchomościami, na której można w pełni polegać polecam www.adminion.pl Mają w tym spore doświadczenie, więc można im zaufać. Firma ta działa na terenie Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

Wiele firm się tutaj powtarza, więc nie wiem jakim opinią wierzyć, a jakim nie. Temat dotyczył zupełnie czegoś innego, a przeszło na zachwalanie firm. Nie wiem ile zarabia zarządca, ale na pewno to prestiżowy zawód- bo niełatwy 🙂 Właśnie poszukuje jakiegoś ciekawego dla mojej wspólnoty w okolicach Wrocławia i jakoś tu trafiłam. Przeprowadziłam się niedawno z Gdyni, gdzie miałam bardzo dobrego zarządce- Amitom. Gdybym mogła, znów bym go wybrała, ale niestety Gdynia i Wrocław to szmat drogi. Życie potoczyło się tak nie inaczej, więc może ktoś kogoś polecić z Wrocławia? Takiego rzeczywiście solidnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. W tej pracy dużo zależy tak na prawdę od Ciebie. Wiadomo, że im więcej będziesz miał pod opieką wspólnot tym większy będzie Twój zarobek. Tu trzeba być dobrze zorganizowanym i tyle. Ja pracuję w Integrum Management i tych obowiązków brałam sobie na barki co raz więcej i więcej, żeby nie było od razu gwałtownego skoku i myślę, że dobrze zrobiłam. Z zarabianych pieniędzy jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz3742

Polecam P. Marcina z administratornajmu.pl kompleksowe zarządzanie najmem od A do Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryspin

Polecam Integrum Management , zarządzają bardzo profesjonalnie i w dobrych cenach wszystkie uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co możecie powiedzieć np. odnośnie firmy Tier? Zajmują się oni właśnie zarządzaniem inwestycjami z zakresu nieruchomości. Generalnie wszystko fajnie, pięknie, ale mam pewne obawy z racji tego, że trochę się nasłuchałam o firmie GENT, która wzbudza bardzo złe odczucia w internecie. Wystarczy poczytać pierwsze lepsze forum. Generalnie chodzi mi o to, że z jakiegoś powodu Tier jest kojarzony z Gentem. Może ktoś wyjaśnić? Sporo naczytałam się o tym, że to ich jakiś nowy ,,twór".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2021 o 13:19, Danny33 napisał:

A co możecie powiedzieć np. odnośnie firmy Tier? Zajmują się oni właśnie zarządzaniem inwestycjami z zakresu nieruchomości. Generalnie wszystko fajnie, pięknie, ale mam pewne obawy z racji tego, że trochę się nasłuchałam o firmie GENT, która wzbudza bardzo złe odczucia w internecie. Wystarczy poczytać pierwsze lepsze forum. Generalnie chodzi mi o to, że z jakiegoś powodu Tier jest kojarzony z Gentem. Może ktoś wyjaśnić? Sporo naczytałam się o tym, że to ich jakiś nowy ,,twór".

Obawy są zrozumiałe itd, ale sądze, że porównywanie tych dwóch firm jest trochę nie na miejscu. To raczej nie jest jakaś przebiegła intryga. Z tego co wiem to tier właśnie powstał z inicjatywy tych pracowników Genta, którym nie podobał się ten stan rzeczy, czyli te przekręty, wałki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×