Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elmopido

Szukam przyjaciol z polski

Polecane posty

Hejka! Szukam przyjaciol z Polski, zyje za granicami polski od 14 lat, praktycznie stracilam kontakt z polska. Fajnie by bylo miec pare znajomych do pogadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypany śniegiemwitaj
witaj , w jakim wieku rozmówców szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypany sniegiem
po trzydziestce to szerokie pojęcie i spore możliwości otwiera ... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorkel
Elmopido nie wiem jaka forma komunikacji Ci odpowiada,masz Gadu Gadu,mail ? Mam 41 lat ,mężczyzna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleedys
Ja mam 41...duchowo jakies 30 :D Jestem doskonalym materialem na przyjaciółkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, chętnie poznam sympatyczną kobietkę. Sama mam 32 lata, chciałabym mieć przyjaciółkę z którą, mogłabym pogadać czy popisać. Ogólnie utrzymywać kontakty:) Więc jeśli chcesz to pisz. Czekam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypany śniegiem
a czemu tylko kobiety wchodzą w grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleedys
Wcale nie tylko kobiety :P...autorka tego nie powiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko zaznacz na wstępie
że nikomu pracy nie załatwisz :-P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on6301
A w jakim kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on6301
Jak się mieszka? Bezpiecznie tam? Jeśli to nie jest tajemnica i pytanie zbyt osobiste, to co Ty tam robisz tyle lat tzn. gdzie pracujesz? Jak słyszę o Afryce, to jedyne co mi przychodzi do głowy, to pomoc charytatywna i organizacje dobroczynne, ale to przez media mam wypaczoną jednostkę informacyjną w głowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszka sie lepiej niz w polsce; zarobki ( srednia) 0k. 2500 zl po podatku ( afrykanie po studiach). Pogoda zawsze piekna; ludzie bardo mili i tolerancyjni ( 98% muzulmanie). Jest moze troche biednych ale zazwyczaj pochodz z innych afrykanskich krajow ( sudan, mali). Domy piekne i tanie; kobiety wyemancypowane ( maja takie same prawa jak mezczyzni, chodza ubrane jak paryzanki, bardzo zadbane i kapia sie toples), mezczyzni bardo mili. Jak w Paryzu tylko ze jest cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym tam sie zajmujesz?
gdzie pracujesz? jak tam wyjechalas? sorki ze pytam ale ciekawa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w klinice; jeste pielegniarka, zarobki jak w Polsce ( kiepskie) ale zycie tansze. Dorabiam sobie w norwegi ( czasami) wracam do domu z fortuna za ktora mozna wybudowac wille ktora wyglada jak "white house".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym tam sie zajmujesz?
co masz na mysli piszac white house? czyli w norwegii ile mmozna zarobic? ile kosztuje dom? co Cie sklonilo do wyjazdu az tak daleko? ktora teraz tam godzina? przepraszam za tyle dziwnych pytan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha.. godzina 23:35 w norwegi zarabia sie dobrze jak sie ma odpowiedni zawod...pielegniarka ze szwedzkim egzaminem ( only) taki maly doktor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym tam sie zajmujesz?
dziekuje za odpowiedzi na moje pytania:) a co sklonilo Cie tam do wyjazdu? masz meza? dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli Senegal jest wspanialy
to mozesz powiedziec dlaczego jest nr.155 na 187,akurat przed Rwanda i z ponad 60% biednych?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli Senegal jest wspanialy
to mozesz powiedziec dlaczego jest nr.155 na 187,akurat przed Rwanda i z ponad 60% biednych?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...nie mam pojecia..mysle ze liczy sie BNP ktore jest niskie chociaz ludzie w tym kraju zyja dobrze...tak jak w komunistycznej starej polsce...za dolara przezylo sie tydzien, i jadlo sie lepiej niz na zachodzie. W senegalu jest duzo chlopow i rolnictwa... mysle ze oni znizaja BNP ale zyje im sie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli Senegal jest wspanialy
nie masz pojecia?No wlasnie...Wklejac kazdy moze-jeden lepiej drugi gorzej :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde to jeszcze nie spotkalam biednych senegalczykow; bieda owszem jest ale sa to emigranci...przemycane dzieci z mali, ktore zebrza i wykozystuja dobre serca senegalczykow, sa najwiekszym tu problemem. Te dzieci wyrastaja na przestepcow... nazywa sie ich "talibe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×