Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elmopido

Szukam przyjaciol z polski

Polecane posty

Gość a czym tam sie zajmujesz?
a masz meza?dzzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
w takim razie nie przeniesiesz sie na stale do Norwegi , skoro tam sa wieksze zarobki no i blizej Polski ? Tam z ciekawosci pytam . A gdzie robilas szkole w Polsce czy w Szwecji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norwegia jest bardzo droga! i do tego zimna! Ja kocham cieplo i serdecznych ludzi! to prawie jak byc na wakacjach caly rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli Senegal jest wspanialy
no to moja wiedza jest tylko z Paryza ;-)I niestety,Senegal jest w klubie krajow bardzo biednych... powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkola w szwecji oczywiscie, inaczej nie ma sie szansy na prace w norwegi...to samo z obywatelstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plska jest chyba biedniejsza... do tego w senegalu nie widze tej patologi, ktora widze na kaffe... mysle , ze to wina polskiego alkoholizmu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym tam sie zajmujesz?
a maz polak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
Ok , dzieki ze odpowiedzialas . Slyszalam ze Norwegia jest droga ale zarobki tez maja dobre i pielegniarki szwedzkie biora urlopy i jada do Norwegi zarobic . Ciekawi mnie jak trafilas do Norwegi z Afryki , a moze bylo odwrotnie ? Tez jestem emigrantka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no,autorko
przestan z durnotami,ze Polska jest biedniejsza od Senegalu...To juz nie bajka,to idiotyzm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest 50% wloch 25% francuz i 25% senegalczyk... no i polak sercem ( uwielba polske i polakow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafilam ze szwecji do afryki, prawda dorabiamy sobie w norwegi, placa jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
Czyli robilas sjukskoterske w Szwecji ? Ja jestem po polskim medyku , tez rozwazam uzupelnic tu wyksztacenie .Narazie pracuje jako boendestodjare w barnboende , orientujesz sie czy w Norwegi maja takie barnboende ?pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humm bylismy w polsce w zeszle wakacje...polska wis to tragedia : ( zwlaszcza pomorze ( tylko to widzialam) masta polskie w niczym sie nie rozna od zachodnich ale wis ciagle jest biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj przepraszam za bledy...ciezka mi pisac op polsku..myslec po szwedzku i mowic w wolof...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no,autorko
GDP-per capita w Polsce-21.000$ GDP-per capita w Senegalu-1.900$ no comment! do wyzej-kolezanki z Paryza-twoje wiadomosci sa jak najbardziej aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
Nie szkodzi , dzieki ze wogole odpowiadasz i podziwiam Cie ze zrobilas szkole w Szwecji i juz od lat mieszkasz w Afryce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wszystko jest tansze! to tylko liczby! popatrz jak wyglada polska wies i porownaj sobie to z afryka? porownaj ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
Dobranoc autorko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Polska ma bardzo wysokie bezrobocie, wyniósł on 11,8% w lutym 2012 roku.Średni dochód netto na osobę wynosiła 3024 koron miesięcznie (od czerwca 2012). Czyli znacznie poniżej średniej unijnej, która wynosiła 14.968 miesięcznie w czerwcu 2012 roku." Wiki Polska ekonomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pomimo ostatnich danych silnego wzrostu dla polskiej gospodarki jest klasyfikowany fotfarande Polska jako kraju rolniczego.Czwarta ludności żyje w ubóstwie, z czego jeden na siedmiu żyje w skrajnym ubóstwie. Polacy mieszkający standard 65 procent średniej unijnej, która jest na tym samym poziomie z innymi krajami Europy Wschodniej. Polska jest więc jednym z najbiedniejszych krajów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o to abyscie nabawili sie kompleksow...tylko aby wam uswiadomic ze liczby i "fakty" nie zawsze zgadaja sie z rzeczywistoscia...wiec badzcie "open-minded" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123fgy
Prawda...PNB to kasa ktora praeplywa przez bank...a co jak nie przeplywa? to nie znaczy ze jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123fgy
no, autorka jadem ziejesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka to klamczucha
Na innym topiku pt moj chlopak muzulmanin :( pisze ze mieszksla w afryce rok...i ze chcialaby tam zamieszkac pisze ze mieszka w usa.nastepna bajkopisarka z polskiej wsi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×