Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarty zartaaami

Islam to zła religia!!!

Polecane posty

Gość gość
20 lat temu nic nie wiedzialam o islamie. A teraz im wiecej wiem tym bardziej mi sie ta ideologia nie podoba. Stawiam ja na rowni z faszyzmem i komunizmem. Ideologie nie do przyjecia dla normalnego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 15.51 - a ty frajerze co robisz oprocz szczekania na kafeterii? Konkretnie co? I kto ci powiedzial smieciu ze tolerujemy Turkow, Czeczenow i Arabow? Zaczyna sie od tego, ze to tacy sami ludzie jak ty czyli odpady spoleczenstwa. Nie tolerujemy ich ale sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedzi to peezdy
szwecja #1 debile, haha, wyginą w jedno pokolenie te socjalistyczne lewaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morderstwo Polki przez muzułmanina! Patrycja F. została zamordowana przez swojego męża Ahmeda T. Do zbrodni doszło na oczach czwórki dzieci. Kobieta miała liczne rany kłute. Ratownicy próbowali jej pomóc, jednak na próżno. 32-latka zmarła. Śledczy zatrzymali męża kobiety, 39-letniego Ahmeda T. Cztery godziny przed zbrodnią miał grozić kobiecie nożem i mówić, że "wytnie jej mózg". Kiedy przybyła policja, mężczyzna uciekł. http://fakty.interia.pl/swiat/news-rmf-polka- zamordowana-w-berlinie-mowil-ze-wytnie-jej-mozg ,nId,2572166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapaty Ahmed w Polsce już mieszka. Głowę Ci uciąć chce ten koleżka. Ostrzy maczetę przez całe ranki. Czyta z koranu co lepsze wzmianki. O tym , co zrobić ma z niewiernymi. Gdy na ulicy spotka blond w mini. A gdy ze szkoły do domu wraca, bomby buduje , to jego praca. Aż mama krzycz: "Ahmed łobuzie" Kiedy dynamit chowa w swej bluzie. Mama powiada: "Poszukaj żony" Ale on w kozy wciąż zapatrzony. Lecz mamy miłość ciągle jest czysta. Bo dobry z niego jest terrorysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
islam to syf, niestety ten gnój wdarł już się do Polski te śmiecie są już widoczne na ulicach Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tylko się nie zesraj! Ja chcę żeby jaknajwięcej uchodźców osiedliło się w PL. Mnie oni nie przeszkadzają. Będą na mnie pracować. W końcu uchodźca to taki sam człowiek jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×