Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pastor na lato

z rana

Polecane posty

Racja, to tylko I wylacznie lek przed tym, ze moglbys "tego" uzyc. Co prawda nie ma za bardzo czego, nooo ale...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty dobranoc, a ja Tobie Dzien Dobry :)👄 o wczoraj juz zdarzylam zapomniec;) choc w zasadzie wrocilam pozniej niz przewidywalam. A teraz czekam I czekam I jeszcze troche sobie poczekam...jak ja kocham urzedy ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochana 👄 Nie zazdroszcze urzedowych spraw ale nic sie nie przejmuj ja Ci ten czas zajme;-) Choc nastroj od rana jak wczoraj:O A Twoj? wczoraj na kawie sie skonczylo? Bo skoro nie pamietasz to mam watpliwosci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z rana mmm:) uwielbiam I nic nie jest mi pozniej w stanie zepsuc humoru:) Oczywiscie zalatwilam tylko polowe, bo jakze by inaczej, przeciez nie mozna w jeden dzien, alez skad wrrr a wczoraj- oczywiscie, ze kawa sie zakonczylo;) czymze by innym? Ja? Toz to oczywiste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze lubisz;-) Ciekawe czy jest ktos kto nie lubi rano? Jedynie pewnie tylko Ci co w ogole od seksu stronią.:-D A na co Ty liczylas,ze od reki w polskim urzedzie wszystko zalatwisz? Chyba duzy optymizm Ci od rana towarzyszy:-P:-D Nawet u Was tak dobrze nie ma:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sa tacy co rano wola jednak pospac...dziwaki:D az tak optymistycznie sie nie nastawilam, ale mialam nadzieje, ze druga polowe bede mogla zalatwic wczesniej niz za dwa tygodnie:( I w ogole sie wkurzylam I oczywiscie powiedzialam, co mysle pewnej aroganckiej pani, ktora pozjadala wszystkie rozumy:D no coz...wstalam lewa noga, to sie jej oberwalo:D a Ciebie moze jakas poznozimowa depresja dopadla? Bo drugi dzien kiepskiego nastroju, to do Ciebie niepodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie Pani nalezalo to dostala za swoje...juz pomijam fakt,ze Tobie latwo podpasc,krzywe spojrzenie wystarczy:-P:-D Mnie chuj wie co dopadlo Pms kurwa:-D Sory ale mam juz dosc,zreszta jak kazdy albo wiekszosc tylko,ze to pierdolenie nic nie zmieni:O A ja nie lubie tak pierdolic wrrr :OEhh moj kolega chyba mial racje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj sie tak nie irytuj, bo Ci tak zostanie. Zdecydowanie to cisnienie:D a w polaczeniu z PMS...uuu strach sie bac:D normalnie bez kija nie podchodz:D A zebys wiedzial, ze sie nalezalo. Co prawda nie chodzilo o mnie, ale jak slyszalam jak taki mlody chlopak, ktory pewnie pierwszy raz w zyciu cos takiego zalatwial, grzecznie I kulturalnie o cos zapytal, a ta mu wyjechala z durnym bezmyslnym chlopczykiem, to mi sie cisnienie podnioslo. Wiec spokojnie pani przypomnialam, ze po to chyba tam jest, zeby udzielac informacji, a jak ja tak ludzie draznia, to moze powinna prace zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie nic nie grozi a pewnie wolalabys zeby grozilo niee? Haha:-P Zreszta troche przeszlo jak Ci napisalem. Nie wiedzialem,ze obronczynią ucisnionych jestes ale wiadomo cipom czasem trzeba pomoc:-) K 7+1 Ty teraz wrocilas do domu czy do firmy juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu rozczarowalam sie...chcialam sie troche pobac:( skoro wiesz co bym wolala, to czemu robisz na przekor noooo 7+1? Hmm nie kumam w domu jestem, ale niedlugo wychodze do pracy. Czekam tylko na moja prywatna taksowke:P szkoda tylko, ze ona nie przyjezdza kiedy jej potrzebuje, tylko wtedy kiedy jej sie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-DWiedzialem,ze sie nie skapniesz:-P:-D Nie na przekor...no moze troszke ale wiesz,ze ja lubie z Toba droczyc i lubie kiedy zloscisz;-) Na ta/te (nadal nie wiem:O) taxi to jeszcze czasu troche masz,przyjedzie...i nawet dzis moze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie zloscisz,gdziez bys mogla? No jak Tyyy? I jak Ja smiem:-D Oczywiscie,ze nie wyjasnie:-P :-D:-D Poza tym sama musisz pomyslec nie ma lekko,nie. Jakby czlowiekowi tak wszystkie odpowiedzi pod nos podstawiano to by doswiadczen nie zebral:-D Na rozruszanie szarych komorek jeszcze jedna zagadka:-P Musisz zgadnac poprzez przestawienie sylab i z kontekstu rymowanki:-D . Henryk się huśta w hektarze maku. Zawiesił hektar i mak na haku. :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loo matkooo:D chcesz, zeby mi mozg wyparowal z przesilenia? No ale mysle, mysle, moze kiedys zgadne:D a to pierwsze...PRAWIE sama zgadlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade, ja w Ciebie wierze;-) Jasne ze zgadlas...Prawie...sama,przeciez Ty mądra kobita ja z innymi sie nie zadaje:-P Juz znikam Ryba jak wiesz, wiec do pozniej odzywaj sie,👄nie tu oczywiscie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa zlosliwcu! Ja Ci dam! Chociaz w sumie to lepsze niz K7+1 w polskiej oficjalnej wersji:D tak w ogole to dzien dobry👄 wlasnie zabieram sie za gotowanie obiadu. Tak- smiej sie, smiej:D a jak znam zycie, to Ty jeszcze nawet o sniadaniu nie zdazyles pomyslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zlosliwiec?...ale taki w normie;-) Pozaczepiac Cie chcialem:-Ptak mi jakos w krew to weszlo:-D I nieprawda pomyslalem,w tamtym czasie po nie bylem :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza normalnie stulecia...hałas na calą dzielnicę...policje wzywano,karetki śmigały,straż pożarna...mówię Ci szaaaaalona noc ale ja byłem grzeczny:) tylko wóda, dziwki, koks wiec spokój:P...później się obudziłem:D:D:D Tak naprawdę to siedzielismy grzecznie z padami w ręce wpatrując się w kilkunastu ludzików śmigających po ekranie,przy herbacie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie wiedzialem,ze wzorem czegokolwiek jestem;-) ale skoro tak to sprzeciwiac sie nie bede:-) Ani Ciebie z bledu wyprowadzac:-P W koncu ta teoria wydaje sie byc dla mnie odpowiednia;-):-D Milych snow Stokrotko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem;) utwierdze Cie w tej swiadomosci:) dobranoc👄 choc kompletnie mi niesennie...wiec uruchomie wyobraznie I pobujam w oblokach...przyjemnych snow P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć K 8:D 👄 Niesennie o 2:25? Czyżby dopadła Cię "moja opcja"?Z drugiej strony weekend trzeba do cna wykorzystać w koncu jest raz w tygodniu tylko:D. Jak w tych obłokach, wybujałaś coś ekscytującego?:P Może też tam bylem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×