Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pastor na lato

z rana

Polecane posty

Oj byles...i to jak byles...ekscytujaco, namietnie, calym soba, wprawiajac me cialo w drzenie...ehhh dopiero schodze z tych oblokow👄 o 2.25 dopiero lozko mnie wzywalo, pozegnalam kogo trzeba I oddawalam sie relaksowi:P ale tak mnie w siebie wtulilo, ze do teraz nie chce mnie wypuscic...chodz mnie obudz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw delikatnie muskając Twe ciało,ściskając ręką piersi by dotykając Twych włosów i wplatając w nie palce odchylić głowę i zatopić język na szyi? Czy wtulając Cię namietnie i stanowczo chwycić za ręce by skrępowane mogły spotęgować siłę emocji towarzyszącym coraz glębszym oddechom,odważniejszym ruchom,silniejszemu podnieceniu...? Czy taka pobudka z ewentualnym finałem ekhm w kuchni;P spowoduje,że Twe oczęta zamknąć się już nie będą chciały?;) Czy mam po prostu budzik do ucha przystawić:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzik nie poskutkuje, bo przelacze na dzemke:D ale...tak delikatnie calujac ma szyje, wplatajac palce we wlosy, muskajac ustami skore I bladzac dlonmi coraz nizej sciskajac piersi...nie bedac pewna czy to jawa, czy jeszcze sen, wyrwe sie spod Twych objec, a Ty zlapiesz mnie mocno przyciskajac do lozka, znaczacym wzrokiem dasz mi do zrozumienia, ze sen sie zakonczyl, ze teraz jestem Twoja...coraz intensywniejsze oddechy I drzenie cial...juz nie chce spac, chce coraz mocniej czuc Twoja sile I pragnienie...a final...mmm kuchenny stol...ehhh rozmarzylam sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba czytasz w moich myslach:-) Dobrze,ze wszystkich nie znasz te najsmielsze dobrze skrywam zeby element zaskoczenia pozostal nieodkryty po tym obiecujacym poczatku;-) Masz racje klasyczny budzik nie zda egzaminu ale ten moj posiada cechy... jakby to powiedziec? Stawiajace do pionu:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Skarbie, czytam:) myslisz, ze sa jeszcze smielsze od moich? jeszcze bardziej ekscytujace i plomienne? a kogo ten budzik tak stawia do pionu? mnie? czy sam siebie? :D 1000 pytan do:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie mysle:-P Sa bardzo lubiezne jeszcze bardziej wyuzdanie i nieopisanie "mocne";-) Moge smialo doliczyc do tych wlasciwosci stawiajacych umiejetnosc budzenia zarowno siebie jak i Ciebie. Tylko,ze on nie dzwoni:-( Ale tutaj dotknie tam posmyra gdzies sie wsunie i "pion" jak sie patrzy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dzwoni...ale kiedy wsunie sie w tak bardzo wrazliwe miejsce, obudzi mnie moj wlasny niekontrolowany krzyk. A jesli Twoje mysli sa naprawde jeszcze smielsze niz moje, to musza byc nieziemsko odwazne... jak pomysle, co musisz miec w glowie...moja wyobraznia szaleje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz pod przegiecie podpadaja:-P Ale to przez Ciebie nie da sie ich kontrolowac;-) Dobrze,ze w Naszym slowniku to slowo nie wystepuje za to te ktore wystepuja nie sa do publicznej wiadomosci a po bandzie nie wypada:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypada;) pewne kwestie niech juz pozostana tylko dla nas:) dobrej nocy👄 choc ja jeszcze spac sie nie wybieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie rozki...to aureola mi sie lekko powyginala I sprawia zludne wrazenie:P No tak, taryfy ulgowej niee, przeciez nie moglbys mi odpuscic, nawet gdybym konala ze zmeczenia:D Aleee teraz to juz nie zmeczenie...wiesz, ze mnie ten blogi stan nadal nie moze opuscic? Moze jest lekko slabszy, ale nadal w nim trwam ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że nie kłuje ani nie kaleczy...chociaż czy dobrze?Trza się zastanowić:D Jakbyś konała to może... podkreślam może bym odpuścił:P No ale widzisz jakbym mógł? Przecie mi o Twoje dobro chodzi;) Skąd by błogość owa była? Wszystko w dobrej wierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez oczywiscie. Ty zawsze wszystko w dobrej wierze:D ale jesli ten blogostan mialby trwac I trwac...to mozesz mnie nawet ledwo zywa sponiewierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachecajace...nawet bardzo ojj Ty kusicielko;-) Ale ledwo zywa to az nie, w koncu energia wazna na pewno sie przyda.I dobrze sie sklada,bo kilka sposobow na relaks znam;-):-D Dobranoc K niegrzecznych snow;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamierzam te wszystkie sposoby relaksu poznac:P I wiesz, nawet taka niemrawa moge nagle stac sie pelna energii. Wystarczy, ze ja we mnie tchniesz:) P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze sie sklada bo ja zamierzam Ci je przedstawic, z dokladnoscią (no i zapomnialem czyją:-D) Tylko musisz sie dobrze zastanowic i nie miec zadnych watpliwosci bo niektore elementy z pewna dawką brutalnosci sie wiążą. Dlatego wiec zebys za delikatna nie byla:-P Ale nie boj sie Kotku bedą dawkowane odpowiednio:-D To wlasnie bedzie pchanie...yyy tj Tchanie energii w Ciebie;-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, nie. Nie zamierzam sie w ogole zastanawiac...calkiem wylacze myslenie. A Twojej brutalnosci sie nie boje, wrecz wzbudza ona we mnie dreszcz przeszywajacy moje cialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instynkty maja to do siebie, ze nielatwo je powstrzymac. A jesli trafi sie na odpowiednia osobe, to wrecz nie nalezy ich hamowac. Bo I po co... Wiec wykorzystuj...do cna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie ma po co a skoro juz spotkalismy to trzeba pisac ta historie dalej;-) Ona z kolei lubi sie powtarzac takze duuuzo pisania przed Nami:-D Dobrze,ze to pisadlo tak szybko sie nie konczy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie szepniesz mi na uszko tej tajemnicy? a wiesz, ze jak burza, to tylko taka niepohamowana, szalejaca z piorunami I blyskawicami? Tylko na taka czekam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge inaczej, wiec chociaz tutaj... dobranoc P👄 Caly czas zyje przyszloscia...wiesz o czym mowie...na niczym innym nie potrafie sie skupic... a jutra wyczekuje z niecierpliscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie stesknilam:) nawet bardzo:) glupie 2 dni, a dluzy sie jak nie wiem co:( a mysli...mysli...moje kraza niebezpiecznie wokol Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×