Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idealny facet

Wasze rekordy w uwodzeniu

Polecane posty

Gość Idealny facet

Jak w temacie. Moje: - Zaciagnalem 3 laski naraz do lozka. - W ciagu tygodnia zaliczylem 10 kobiet.( srenio 4-5) - 5 dziewczyn zrobilo mi loda w ciagu 24 godzin - 4 laski przelecialem w ciagu 24 godzin - 8 dziewic na koncie;) - 2 kuzynki na koncie. - przelecialem matke i corke w ciagu tygodnia - zaliczylem mezatke w dwa tygodnie po jej ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałababa
Ty idealny, ]śpioch] idealnie to Ty hiva złapiesz ,albo inne dziadostwo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
No,no lepsze bajki pisał tylko Andersen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i od rana
takie bajki ludzie piszą. Pisz, pisz bo fajnie się czyta takie bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka83
ale Ty jesteś łatwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealny facet
Jestem mlody i piekny to korzystam. A HIV to kazdy moze zlapac a ja sie zabezpieczam. Kobitka latwy czy nie wazne ze ja z tego czerpie przyjemnosc. Nie zawsze sa to jednorazowe przygody. Np z ta co jej matke przelecialem to sie spotykalem jakis czas no i kiedys byl przypadek ze kaski (zaliczenie jej sie przedluzylo na studiach)nie bylo no to mamusia mi zrobila herbate i urozmaicila oczekiwanie. A czy bajki jak dla kogo. Ja lubie seks a najbardziej zadowolenie kobiety i jej oczka w trakcie to spojrzenie mnie strasznie nakreca. Gdybym opisal moje przygody z zalem to byloby wspolczucie z waszej strony a ze ja ich nie zaluje i milo wiekszosc wspominam to was zazdrosc zzera. Narka. Ps kobiegtki swietych nie udawajcie bo te najcichsze zazwyczaj sa najbardziej dzikie i zboczone i nie wierze ze nie mialyscie seksu grupowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc moze tez
kiedys bedziesz mial zone i corke i ktos je bedzie ruchał na raz;-) a tak na marginesie niezłe prowo jak nie to pokaz foto amancie hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To je prowo
To jest prowo... prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealny facet
Aha i jeszcze zaliczyłem trzy razy tę owcę co to urodziła jagnię z pięcioma nogami. Rozpisują się o tym o tym na WP :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealny facet
O i podszywy sie pojawily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Tiaaa, a jak ja trzepałem kapucyna po dłuższej przerwie podczas pełni księżyca, to tak trysnąłem, ze do dzisiaj jest biała plama na księżycu (prawie centralnie, na dole).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowinka3
To straszne dno uprawiać seks ze swoją matką i córką. A to nie jest w ogóle karalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaatolubie
A mię to kręci jak bym miał sensowną matke to bym ją oral na każdy sposób.. Co? Matka by miała zaspokojone potrzeby a ja bym ją zalał do Pelna! W każdą dziurę a na koncu dał bym jej k***ska do lizania..ohh A kuzynke 5 czy 6l. Starszą co ma męża marynarza mają dwójkę dzieci to rzne ją jak dziwię. ""Ona""nie!!ja!!!!! Wypinaj się i na chama w paczkę i zlew na twarz. To jest sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spanie z kuzynkami? Jaki zwyrol. Współczuje p*****m które w ramach swojej chorej chuci muszą bzykać członków własnej rodziny. I ogólnie iść na ilość żeby swoje watle ego budować bo na niczym innym w życiu nie mogą. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×