Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bogda888

3 KILO W 3 DNI

Polecane posty

GŁODÓWKA OCZYSZCZAJĄCA ŚWIETNE ARTYKUŁY W INTERNECIE JA STOSUJĘ MIN 10 DNI MAX 21 EFEKT WSPANIAŁY ...10 LAT MNIEJ ,ZARÓWNO W WYGLĄDZIE JAK I W SAMOPOCZUCIU... JEŚLI BĘDZIECIE MIEĆ PYTANIA TO CHĘTNIE ODPOWIEM . MAM 40 LAT WIEC JEST TEŻ ,ALBO ZWŁASZCZA DOSKONAŁA DIETA DLA PAŃ DOJRZAŁYCH(głupio to brzmi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz proszę jak ją stosujesz..Ile jest wskazane na poczatek dni jak sie nigdy nie robilo, i jak sie pracuje, na co uwazac w trakcie czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ...ja glodówke stosuje dwa razy do roku ,pierwszy raz proponuje 10 dni chociaż po 10 dniach chce się więcej ...musisz zaopatrzyć się w duże ilości warzyw i owoców oraz sokowirówke ,wszystkie soki robisz sama do pracy zabieram w butelce 2 litrowej ...mieszam je z wodą...soki z (jabłek grefrutów pomarańczy i wszystkich dostępnych warzyw zw.czerwonych buraków) z dodatkiem przypraw NIE WEGETA itp...tylko naturalne przyprawy, nie powinno sie solić ja odrobine dodaje soli kiedy robie barszcz z soku buraczanego + przyprawy jak jest kiepsko to taki gorący niby barszcz pomaga...dużo wody herbatki miętowa i inne tego typu...przed głodówką dobrze jest zrobić sobie lewatywe żeby organizm kiedy będzie głodny nie zabierał świństw z jelit...brzmi to wszystko może strasznie ale uwierz warto sprubować i nie jest żle pierwsze 3 dni są męczące ale póżniej z górki...przez 10 dni schudniesz ok 10 procent wagi ciała jeśli się zdecydujesz napisz ,jak coś będziesz chciała wiedzieć więcej to pytaj .pytasz na co uważać .najważniejsze DUŻO PIĆ zeby sie nie odwodnić a po diecie kiedy żołądek jest bardzo skurczoy wprowadzić małe i lekkie posilki na początku a póżniej nie rozpychać na siłe żołądka .i to cała filozofia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki tylko ja nigdy w zyciu nie stosowałam żadnych głodówek i na początek chciałabym startować max 3 dni jak Ty to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wszystko rzeczywiście wydaje sie bardzo proste kwestia tylko jak to zniesie moj organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdklfdkjdsgj
Ok, tylko napisz mi jak robi się lewatywę, ja nigdy tego nie robiłam i nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jadasz a czego sie wystrzegasz na codzien? Czy stosujesz te glodowki z mysla o zdrowiu czy aby schudnac? Od jak dawna je robisz? Co Cie do tego sklonilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna797
zgadzam sie z Toba autorko,ja tez jestem juz po 30 i systemetycznie stosuje glodowki wlasnie wcelu odmlodzenia organizmu i nie ukrywam ku zrzuceniu kg rowniez,efekt jezeli idzie o odmlodzenie rewalecyjny wie warto przez jakis czas trwac wytrwac w tym stanie ja tez ciagne do ponad 20 dni i tyle wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uulala
A ja mam juz 22 kg za soba!!!!!!!!!!!!!!!!!! w przeciagu czterech miesiecy:) jestem wielka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niesamowita!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×