Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buona note

30 lat 2 lata pracy

Polecane posty

Gość buona note

i 6miesieczne dziecko. szybko chce wrocic na rynek pracy, nie dosc ze mnie nie stac, dwa to mam 30 lat i nie bawi mnie 3 lata w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiolp
no i po co założyłaś ten temat? rób jak chcesz. co mamy ci znaleźć pracę i niańkę do dziecka? czego od nas oczekujesz zakładając ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzzx
no i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buona note
nuda ta chalupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka_juka
a co jesteś niewolnicą? jak dla ciebie to nuda to idż do pracy, znajdź nianię, babcię i ruszaj w wielki świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię Ci sie. Ja po macierzyńskim zostałam jeszcze pół roku na wychowawczym, ale na szczęście miałam możliwość brać zlecenia do domu i czasami wychodzić na spotkania z klientami. Od września pracuję już na stałe znowu, bo córka poszła do przedszkola i uwielbiam chodzić do pracy, a potem odbierać córkę z przedszkola. Siedzenie w domu uwstecznia społecznie i zawodowo, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jioiiiiiii
nie dziwię się nasiedziałaś się w domu, skoro masz tylko 2 lata stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co robiłaś do tej pory????
24-25 lat to wiek w którym kończy się studia. Więc powinnaś mieć min 5-6lat pracy a NIE 2! Po co zachodziłaś w ciążę? skoro tak bardzo chcesz pracować to czemu dotąd siedziałaś na dupie tyle lat? Ja mam 31lat i 12lat pracy. o 10 więcej od ciecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krzywej
zależy jak ktoś układa sobie życie; jak się chce bawić na dziennych, to i 25 lat średnio ma się , gdy się kończy studia; ja do pracy poszłam w wieku 20 lat, nauka zaocznie szła przez 7, dzisiaj mając 36 lat mam już 16 letni staż. Ciurkiem, bez dnia przerwy. Po ślubie prawie 10. Dzieci 6 i 4 lata, czyli wtedy się rodziły, gdy moja pozycja zawodowa była ugruntowana. Mam dużo do zaoferowania i mam o czym mówić w razie zmiany pracy. Owszem, czasy na to trudne, ale ... w wieku 30 lat ja już 10 lat pracowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 31 lat
w tym roku 9,5 roku pracy, studia skończyłam dwoje dzieci urodziłam czyli trochę ponad rok trzeba odliczy według faktycznej pracy, dzieci nie wiedzą co to żłobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×