Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość appleeees

Jak rzucić urok miłosny ?

Polecane posty

Gość appleeees

Facet rzekomo kocha mnie i swoją byłą do której ma sentyment, a ona i tak ma Go gdzieś. Postanowiliśmy z trudem się rozstać, bo było coraz ciężej. Przerastało mnie to, ale Go kocham :( Jak rzucić urok miłosny ? Jest ktoś kto miał z tym coś do czynienia ? To nie jest w ogóle jakiś pic na wode ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgujghjk
nie wiem czy warto mieszac sie w takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj narzeczony rzucil mnie dla innej po 5 wspolnych latach... po miesiac wrocilismy do siebie. Niedawno odkrylam przez przypadek jego rozmowy z pewna laska.... o ciasnych cipkach, swietnych jezyczkach, niepowtarzalnym smaku oraganow plciowych obojga itp. Nie mogłam Go stracić. Zamówiłam urok miłosny na http://magicznerytualy.pl- urwał z nią kontakt i nie widzi żadnej kobiety oprócz mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłem urok u Pani z maila urokmilosny@wp.pl i odzyskałem dziewczyne już po 4 tyugodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rzucaj żadnych urokow. Jest gusł na przyciągnięcie miłości ale nie urok spetania itd. Nie baw się w to bo to karma idzie za tym a te i góry co się reklamują to nic nie umieją to oszustki. Wróżka:-) Tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz pić swoje łzy, baw się w takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie urok miłosny przyniósł efekt. Po 3,5 roku związku zostawił mnie chłopak podając powód, że chciałby odpocząć, pobyć przez jakiś czas sam. Od tamtego czasu minęły ponad 2 miesiące. Bardzo przeżywałam to rozstanie, ale cóż mogłam zrobić, nie da się zmusić nikogo do miłości. Chciałam o nim jak najszybciej zapomnieć, jakoś sobie poukładać swoje życie na nowo, bez niego. Nie dałam rady. Zamówiłam urok miłosny na http://urokmilosny24.pl , po 2 tygodniach do mnie powrócił, prosząc o przebaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam u Pana z adresem maila rytualista-adron@wp.pl Czekałam 2 miesiące i ukochany wrócił. Mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwera
Ja mogę polecić Samaela z magicznerytualy. Byłam w głębokim dołku, dzięki jego pomocy znów jestem z ukochanym mężczyzną. Oby już nigdy mnie nie porzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, że pani ze strony wrozkadiana.pl jest najlepsza jeśli chodzi o zagadnienia związane z magią miłosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stronę idiotki.pl/uroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×