Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justynaaa91

Dwa okresy w ciagu miesiaca.

Polecane posty

Gość Justynaaa91

Witam! Wiem ze jest pelno takich tematow ale jakos nie moglam znalesc niczego podobnego do mnie. Wspolzylam z chlopakiem 5dni przed plodnymi ,no i normalnie dostalam okres 3marca. (Zawsze dostaje 3-4 dnia kazdego miesiaca) . Okres zawsze trwa 4-5 dni. Tydzien po zakonczeniu okresu znow go dostalam. Dodam ze w tym czasie sprobowalam 1raz w zyciu amfetaminy,to byla impreza ktora trwala 5dni wiec caly czas bralismy pozniej ta amfe, nic nie spalam i wlasnie po zakonczeniu tego "maratonu" dostalam ten drugi okres. Teraz jest juz 3kwiecien a ja nie mam okresu. Zawsze przed bolaly mnie bardzo piersi,dostawalam pryszczy na twarzy i bolal mnie brzuch. A teraz nic . I teraz nie wiem czy wtedy jak wspolzylam z chlopakiem przed plodnymi ,moglam zaksc w ciaze i dostac nirmalnie okres te2tyg pozniej czy cos mi sie przestawilo? Bo kiedys dostawalam zawsze 27kazdego miesiaca a dopiero od jakis 8miesiecy dostaje 3-4dnia miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaa91
dodam ze jeden okres miałam to krew leciała z pochwy a drugi to z odbytu, czy to normalne??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaa91
Dodam ze zalosni sa tacy idioci ktorzy sie podszywaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×