Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolofwid

czy zdecydować się na drugie dziecko?

Polecane posty

Gość lolofwid

hej dziewczyny ;) może doradzicie mi w tej sprawie, mamy z meżem jedno dziecko , syna 3 latka skończył, ja niepracuje i już długi czas niemogę znaleźć żadnej pracy, mamy swój dom, mąż pracuje, ostatnio zastanawiam się czy zdecydować się teraz na drugie dziecko? bo i tak siedzę w domu z jednym a jak drugie by podrosneło to od nowa zaczełabym szukać pracy. jak myślicie ? doradzcie coś ;) bede wdzieczna za każdą opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubelbaka 26
jesli macie warunki a chec posiadania dziecka jest to nie ma problemu chyba?! wiem ze niektore kobiety sie dusza w domu z dzieckiem, jesli tobie odpowiada kisic sie nastepne 3 lata to ok Twoje zycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak poprzedniczka napisalajesli was stac i chcesz sie poswiecic na te 3 lata lub wiecej i oboje z mezem chcecie to czemu nie :)? ja np mnie narazie na drugie nie stac nie mam warunkow i nie chce juz sie kisic z malenstwem a sie kisze i mam czasem dosc to nie robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hHAHAHAHAH***************
odpowiedź jest prosta, jeśli chcecie drugie dziecko stać was macie warunki i wychowacie je to tak, jeśli nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczka
jeśli zarobki męża wam odpowiadają, rób 2. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortiiiii
ile mąż zarabia jeśli można widzieć? też mam taki dylemat ale jeszcze kasa mnie powstrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmywam makijaz
czy wszystkie decyzje musicie podejmowac na kafe?nie mozesz z mezem porozmawiac?masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×