Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ciumkająca

katowice- w oczekiwaniu na porod

Polecane posty

Gość nie ciumkająca

Witam. Termin porodu mam na 6.04 , czuje się już okropnie i marzę o porodzie. Nie mam żadnych objawów , boję się że przenoszę. Są tutaj jakieś kobietki w podobnej sytuacji? Możemy się wzajemnie powspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaofpersia
A gdzie bedziesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
W bogucicach. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5.04
Hej, ja mam termin na jutro i też nie mam żadnych objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Witaj, a jak samopoczucie? Gdzie zamierzasz rodzic? U mnie jeśli nic nie ruszy to 10.04 mam się stawić w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5.04
Bede rodzic na ochojcu Całą ciąze przeszłam bezproblemowo, ale teraz czas sie dłuży :) Nic nie wskazuje na poród, jutro mam wizyte wiec moze sie czegos dowiem :) Doskwierała mi niedawno rwa, a teraz juz jest dobrze, tylko że mała strasznie kopie, aż boli, wiec mogłaby sie juz pchac na świat :) A jak u Ciebie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Też miałam rwe na początku i teraz pod koniec, ale jakoś na szczęście przeszła. Moja mała jest jakby bardziej leniwa, pewnie ma mało miejsca już. Ją też ledwo się tocze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5.04
A ile już wazy? bo moja 2 tyg temu wazyła 2200g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
20.03 ważyła 3.420 plus minus. Syna urodziłam z waga 3600 więc mała będzie podobnie duża. Odszedł ci wogóle czop sluzowy? Dziś mam jakieś dziwne plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5.04
To synka już masz :) fajnie, że bedzie parka! U mnie to moje 1 dziecko :) wiec wszystko nowe, nawet skurczy nie mam... albo ich nie rozróżniam... Czop nie odszedł... Ciągle tylko szukam u siebie jakichś objawów nadchodzacego porodu i nic... ale może coś ruszy w nast. tyg., z OM termin na jutro, a wg usg na 10.04. A synka urodziłas w terminie/przed/po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Wg usg też mam na 10.04 :). Będzie parka, różnica 2,5 roku. Aż się boję. Synka urodziłam dzień przed terminem z usg. Odeszły mi wody, ale rozwarcie nie postępowalo więc dostałam kroplówkę z oksy. Masakra. Wolałabym tego uniknąć. Jak będziesz czuć taki ból, ciagniecie jak na okres tzn, że coś zaczyna się dziać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5.04
Ponoc 2 poród jest łatwiejszy, czego Ci oczywiście życze :) Właśnie tego oksy tez sie troche obawiam.. mam nadzieje, że samo ruszy, bo wolalabym nie wywoływac.. takze nadzieja jeszcze w tym 10.04 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Różnie bywa z tym drugim porodem, ale mam nadzieję, że będzie przede wszystkim szybciej. Jakie imię dla córki wybrałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5.04
Z imieniem jestesmy jeszcze w lesie :) nie mamy w ogole pomysłu, wiec zdecydujemy jak sie mała urodzi :) A Ty? Póki co zmykam robic obiad, bo zaraz chłop przyjdzie, a ja dzis troche sie lenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej- co prawda ja z pń ale termin mam na dziś- nic;/;/;/ mała nie pcha sie na świat- 10 mam 1 prowo umówione, jak nic nie da 12ego mnie przebijają:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Myślę, że Ola albo Ala:) ja obiad od rana robiłam jak młody z mężem byli na basenie. Teraz się lenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagającażona
hej. Ja co prawda termin na 15 ale z USG wychodzi już 40 tydzień i lekar kazał się przygotować na poród w każdej chwili. Od 2 dni męczy mnie biegunka, wczoraj wieczorem już myślałam, że coś się ruszy bo miałam jakieś takie dość bolesne skurcze ale zasnęłam i rano przeszło. Przed chwilą znowu zaliczyłam wizytę w wc, skaczę sobie na piłce teraz - podobno pomaga. Jestem z Siemianowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Ją na porodowce skakalam i to jest fajna sprawa. Kurcze chce już urodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5.04
nie ciumkająca - z Twoich typów podoba mi sie bardziej Olcia :) wymagającazona - jesli Cie meczy biegunka, to chyba zaczyna sie cos dziac, bo to ponoc objaw zblizajacego sie porodu, organizm sie oczyszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5.04
blackeyed8888 - a u Ciebie tez brak jakichkolwiek objawow? :) cos sie te nasze dzidzie nie spieszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Dzisiaj męża wykorzystam, może coś ruszy choć wcale nie mam ochoty i jestem cala obolala. Mój gin twierdzi, że to najskuteczniejsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5.04
Nieciumkajaca - no to działajcie :D ja to ostatnio jestem niedotykalska, poczekam do jutra co mi lekarz powie, a najwyzej tez wypróbuje "tą metode na chłopa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Heh no działamy, ale w moim przypadku jest mało skuteczna. Zobaczymy jak będzie po dzisiejszym baraszkowaniu;) w sumie zazdroszczę Ci jutrzejszej wizyty. Przynajmniej dowiesz się czy rozdarcie ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Rozwarcie* sorry z tel piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbcccc
polecam pyskowice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5.04
Wizyta dopiero na 16.00 - także dam znac jak wróce, chociaz mam wrazenie, że rozwarcie w ogole nie ruszyło, bo nic mnie nie pobolewa... Ty masz jeszcze kochana 2 dni, wiec może akurat wkońcu baraszkowanie pomoze :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
W poprzedniej ciąży miałam 2 cm rozwarcia już 2 tyg przed porodem. Niestety po odejściu wód dalej stało w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5.04
A długo trwał u Ciebie 1 porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×