Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfghjkjhgfd

Ile tygodniowo wydajecie na jedzenie

Polecane posty

Gość dfghjkjhgfd

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń na bieżni
10 zł dziennie. Większość rzeczy z Biedronki i jakoś starcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaa@@
na jedzenie plus chemia i rzeczy dla niemowlaka- w sensie pieluchy chusteczki mleko- jakieś 400-500 zł tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Myślę, że w granicach 300-350 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RumsztykPopoludniowy
300zl tygodniowo na 3 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Wyraźnie napisano, że na jedzenie, a nie tygodniowe zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń na bieżni
Niech to czyta rząd i się nie dziwi że mały przyrost naturalny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcheweczka...
Ok 300 dla dwoch doroslych i dziecka. Niby 300 a i tak szału niema zeby byl przepych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkjhgfd
a na ubrania dla siebie .... dzieci ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trpokpokrm
na siebie sama miesiecznie 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaaaa
ja wydaje w tygodniu ze 20zl max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tygodniu wydaje 200zl max. Taki mam limit a wszystko kupuje w tanich sklepach z kartka. Jest nas 2 doroslych i 2 malych dzieci. Obiady sa stosunkowo tanie najgorzej kolacje i sniadania. Kto to widzial zeby bochenek chleba kosztowal 4zl a maslo 8! Wedlina lepsza tez jest droga. Ale nie posmaruje dzieciom chleba margaryna i pasztetem.jak sobie czytam to inni musza przezyc za 100zl. Wiec nie narzekam choc jest ciezko ale tak ukladam jadlospis zeby codziennie byly warzywa owwoce i mieso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz sama robic pizze , pity itd mozna nakombinowac majac cos ze wsi albo jakis znajomych majacych dzialke, ogrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 zł max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tygodniu wydaje 200zl max. Taki mam limit a wszystko kupuje w tanich sklepach z kartka. Jest nas 2 doroslych i 2 malych dzieci. Obiady sa stosunkowo tanie najgorzej kolacje i sniadania. Kto to widzial zeby bochenek chleba kosztowal 4zl a maslo 8! Wedlina lepsza tez jest droga. Ale nie posmaruje dzieciom chleba margaryna i pasztetem.jak sobie czytam to inni musza przezyc za 100zl. Wiec nie narzekam choc jest ciezko ale tak ukladam jadlospis zeby codziennie byly warzywa owwoce i mieso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×