Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minipizza

z jakim nadzieniem zrobić tort?

Polecane posty

Gość minipizza

chodzi mi o tą część smakową, poza śmietaną, nie mam ani truskawek mrożonych, ani malin, jaki zrobić ten tort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenka termita
bezy, bezy, bezy, bezy, bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
oj tego nie potrafię, a w życiu nie próbowałam i trochę się obawiam ze może nie mieć powodzenia. a jak kupię mrożone truskawki to moze byc? czy nie ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze brzoskwinie z puszki
drobno pokroić i wymieszać ze śmietaną, biszkopt możesz posmarowac dżemem brzoskwiniowym i naponczowac sokiem z puszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaklotkadwa
albo z brzoskwiniami z puszki:) ja ostatnio robilam tylko z bitą i dzemem morelowym, niczym biszkoptu nie nasaczałam i tez byl ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek maskarpone + ubita śmiet
30 lub 36 % + cukier waniliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka a1
Ja najczęściej robię masę budyniową a truskawki można zmiksować i połączyć z tężejącą rozpuszczoną galaretkę truskawkową :-) i nałożyć pomiędzy masy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovbsbsvbi
masa budyniowa,biszkopt nasączyć herbatą,aby wszystko się trzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam masę śmietanową oatkera, dokładam do niej pokrojone w drobną kostkę brzoskwinie w puszki a biszkopt namaczam sokiem z tych brzoskwiń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuloek822222222222222222,
a jak robicie mase budyniową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapkacebulowa
budyń schłodzony ucieramy ostrożnie z margaryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie z margaryną, tylko z masłem. Budyń musi być zrobiony z mniejszej ilości mleka, podczas studzenia trzeba go pomieszać kilka razy, bo inaczej na górze zrobi się twardy. I pamiętać, aby dodawac go stopniowo, bo się zwarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masło prawdziwe
musi być82% robiłam taki krem ostatnio do ciasta,ale lepiej pasuje pod tort,tylko czekoladowy masło,utrzeć,,,na puch dodać 5 łyzek nutelli,czekolady gorzkie rozpuscić(kąpiel wodna-jeden garczek podgrzewa się z wodą,na to kłądziewmy miskę lub mniejszy garczek z pokruszpna czekolada) jak przestygnie ta czekolada porcjami dodawac... na koniec 4wafelki Góralki,ale dodałam XXL w czekoladzie deserowej z biedrony ta masa potem tężeje.można kapnąć alkoholu,grubo nią nie przekładać,,,ciekawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię robić masę z udziałem np soku z brzoskwin, czy ananasów które dodaje do tortu, lub zwykła czekoladowa czy wanieliowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masło prawdziwe
ale lepszy krem ..i pasujący do ciasta biszpotkowego będzie rafaello poszukaj na necie sa rózne przepisy ja robiłam z smietany 30% 0.5litra,2czekolady białe(rozpuszczone znów w kąpieli wodnej),ubić śmietanę i potem dodawać tą rozpuszczoną czekoladę,mi krem wyszedł gęsty,ale można by dodać ewentualnie jakiś smietanfix ..moja koleżanka robi ze śnieżek ten krem,ajerkoniaku,i czekolady,trochę mniej kaloryczny http://www.wielkiezarcie.com/recipeslist.php?group=1&offset=10780 tu pelno przepisów a moze jak to tort dla dzieci to z Kubusia krem? albo jak dla dorosłych to ja robię kawę rozpuszczalna-z 4lyzek,trochę cukru,sporo mocnego alkoholu,i dobrze nasączam ciasto,ubijam smietanę,i kazdy nasączony krązek przekłądam nią,a na wierzch trochę smietany i posypują kakao ,taki pseudo tiramisu deser,nie ejst to słodkie bardzeij wytrawne,powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masło prawdziwe
masz rację:) syrop spod ananasa plus alkohol jest świetnym ponczem,przede wszystkim ale można i na bazie tego syropu ugotwać budyń,potem utrzeć masło plus ten budyn i kawałki dodać ananasa,krem ma bardzo ciekawy smak,i jest lekki,bardzo pasuje do ciasta biszkop. to samo można zrobić z brzoskwiniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirekkkkkkkkkkkkkkkkkk
a ja uwielbiam bitą śmietane z galaretką i owocami , ubitą śmietane mieszam delikatnie łyżką z galaretką tężejącą i owocami , nakładam na biszkopt przykrywam drugim blatem i dekoruje góre bitą śmietaną i polewą czekoladową , tyle że nie mam pomyśłów na tą góre i zawsze jest tak samo jeśli chodzi o ciacho biszkoptowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×