Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nietutejsza

czy to normalne że 7 miesieczne dziecko robi conajmniej 4 kupki dziennie?

Polecane posty

mój syn jest bardzo szczupły, waży zaledwie 7,500 do tego cały dzień w ruchu. Ale jak ona ma przybrać jak robi ok 4 kupki dziennie? niesmaczne pytanie ale jak jest u waszych maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyyyyyynka 27
moja tez tak robi,chyba to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że dobrze go karmię: 5.00- 150 ml mleka (więcej nie zje) 8.00- 180 ml mleka R+ 10.00- deserek (trochę, bo nie przepada) 11.00- kaszka ok 170 ml 14.00 obiad ok 170 ml zupy 17.00 deserek albo kaszka 19.00 180 ml mleka z dodatkiem kaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u starszych, ale mój ma 2 miesiące, na mleku NAN PRO HA też robił kilka dziennie, jak pytaliśmy się lekarki to usłyszeliśmy "jeśli kupka jest normalna to niech robi ile chce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyyyyyynka 27
Twoje dziecko je 7 posiłków a nie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyyyyyynka 27
ja o ile pamietam dawałam tak rano mleko z kaszka glutenowa po ok 3 h mleko z kaszka bezglutenowa obiad podwieczorek-owoc najczesciej wieczorem kaszka bezglutenowa w miedzyczasie podjadała jakies chrupki czy biszkopcika nie wiem czy dobrze ale bylo z nia wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli może problem w tym, ze ja mu za często daję :/ może by więcej zjadał jakby miał mniej posiłków, sama już nie wiem co tym moim chudzielcem zrobić. Myślałam, że jak przejdę na mm (przeszliśmy w dniu kiedy skończył 7 mies) będzie szybciej przybierał a tu klops, a czasu nie cofne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyyyyyynka 27
kupki sa prawidłowe tylko moim zdaniem ma obciazony zoladeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze za duzop mleka mu dajsz
moj syn w tym wieku odrzucil mleko i mial nietoleracje. zaczal pic ok 15 miesiaca zcyia bez zadnyhc problemow. twoj syn pije duoz melka, i do tego te kupki. Ostaw mleko na 3 dni podawaj warzywa i produkty zbozowe i obserwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1raz

Jak za dużo mleka. Mleko matki lub modyfikowane to podstawa diety niemowlaka. Prędzej za dużo błonnika- kaszek i owoców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1raz

Jak za dużo mleka. Mleko matki lub modyfikowane to podstawa diety niemowlaka. Prędzej za dużo błonnika- kaszek i owoców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×