Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Melam

Brak okresu przy antykoncepcji

Polecane posty

Witam. Mam pewien problem, otóż mój ginekolog stwierdził u mnie zespół PCOS. W celu leczenia przepisał mi tabletki antykoncepcyjne z zachowaniem antykoncepcji. Ostatnią tabletkę wzięłam w niedzielę, dziś już czwartek a miesiączki jeszcze nie widać i nawet nie odczuwam żadnych dolegliwości jak dotychczas, obawiam się, że mogę być w ciąży. Tym bardziej, że kilkukrotnie zdarzyło mi się zapomnieć wziąć tabletkę o stałej porze. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy zespół PCOS ma wpływ na spóźniający się okres ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy braniu tabletek nie ma miesiączki tylko krwawienie z odstawienia, tabletki powino się brać o stałej porze ponieważ nie przestrzeganie tego zmiejsza ich skuteczność, to twoje pierwsze tabletki, a krwawienie może nie wystąpić wcale, jeśli od stosunku minęło 14 dni możesz zrobić test lub udaj się do lekarza ponieważ jeśli istnieje prawodpodobieństwo ciazy nie powinnaś zaczynać nowego opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej też już brałam tabletki ale przerwałam z powodu ciągłych mdłości, wtedy jeszcze nie wiedziałam o tym zespole PCOS. Przy tych tabletkach mdłości pojawiały się głównie przez pierwszy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę jeszcze dodać, że przy wcześniejszym braniu tabletek, a raczej po ich zakończeniu krwawienie pojawiało się już następnego dnia. Dlatego martwi mnie teraz ta przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdłości są skutkiem ubocznym i na ULOTCE jest napisane że mogą wsytąpić, moze to trwać 3 mies (tzw testowe) jesli to nie minie lekarz powinien zmienić tabletki, a To że ostatnio dostałaś krwawienia na 2 dzień nie znaczy że teraz tak będzie, przeczytaj ulotkę i tam jest napisane ze krwawienie nie musi wystąpić wcale. Skontaktuj się z lekarzem jesli coś Cię martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syndi 35 wybrałam na razie jedno opakowanie, po następne mam się zgłosić w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na dostanie krwawienia z odstawienia masz całe 7 dni, nie masz się co martwić, zacznij się denerwować jeśli w ogóle nie przyjdzie, ale to też może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam taki problem ze spoznia mi sie okres. dodam ze od 1.07 do 6.07 bralam duomox a od 12.07 do 19.07 bralam klabax poniewaz mialam problemy z gardlem. w czwartek 18.07 konczylam opakowanie leku daylette wiec powinnam dostac okres. od piatku biore nowe opakowanie i okresu dalej nie mam czy to moze byc spowodowane braniem antybiotyku. dodam ze wspolzylam z chlopakiem dwa miesiace temu po czym mialam normalnie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz już w sobie malca i dlatego nie masz okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moher ekspert od antykoncepcji, ciąży i kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×