Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umiecie robic??

robiła ktoraś z was chłodnik z buraczków?

Polecane posty

Gość umiecie robic??

ja nabrałam dzisiaj wielkiej ochoty na taki chłodnik i sobie zrobiłam pierwszy raz. Z buraków, ogórka, kefiru, jogurtu naturalnego, koperku + sól i pieprz. Ale jakiś mało kwaśny mi wyszedł...czy dodać cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mieszkam w Sopocie
soku z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiecie robic??
ja do tej pory jadłam tylko w restauracji albo gdy kolega - kucharz robił. I one były lepsze. Może rzeczywiście cytryny albo octu dodam...może ten kefir za mało kwaśny był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhnfgbds
a co ma chłodnik z buraczków do działu forum na którem jsteśmy? ku******* no bez jaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiecie robic??
bo czesto siedzę na tym forum. Jestem w ciazy i od kilku dni dopadają mie zachcianki. A tutaj siedza równiez kobiety znające się na kuchni więc moge chyba zadac pytanie dotyczące gotowania prawda? nie rób problemu tam gdzie go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na przyszłość, można dodać troszeczkę zakwasu buraczanego, do kupienia w spożywczych. Fajnie podkreśla smak, natomiast nie polecam dodawania octu, możesz dosmaczyć sokiem z cytryny, ew. kwaskiem cytrynowym. Skoro jesteś w ciąży, to warto dostarczać organizmowi to co najlepsze :) Możesz też zrobić sobie sama taki zakwas i trzymać w lodówce, doskonały do chłodnika (też z botwinki) i do buraczkowej, jak i do picia po podgrzaniu. Np z takiego przepisu http://www.kuron.com.pl/przepisy/art374.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiecie robic??
stokrotka - dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×