Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość urbanistycznaglowa

Panikuję.

Polecane posty

Gość urbanistycznaglowa

Plamienie spowodowane zagnieżdżeniem embrionu Kolejnym sygnałem, jaki możesz zauważyć, jest niewielkie plamienie, które następuje w czasie zagnieżdżenia się embrionu w macicy. Często kobieta nie zdaje sobie sprawy, że właśnie takie plamienie jest oznaką ciąży. Nie jest ono jednak regułą, gdyż może się zdążyć, że nie pojawi się ono wcale. Zazwyczaj można je zauważyć w przypadku zapłodnienia około 5 10 dni przed planowanym początkiem wystąpienia cyklu miesiączkowego. Kobieta może wtedy spostrzec na swojej bieliźnie jasnoróżowy śluz, często z domieszką krwi, który towarzyszyć jej będzie przez kilka dni. Jednak nie zawsze musi to być to pewny objaw ciąży. Często organizm kobiety reaguje tak na wysokie stężenie hormonów lub po prostu informuje ją o zbliżającym się okresie. Dlatego bądź sceptyczna, gdy zauważysz ten symptom i poczekaj na dalszy rozwój sytuacji, gdyż zrobienie w tym czasie testu ciążowego może dać fałszywy wyniki, z powodu zbyt wczesnego jego użycia. Eh. W poniedziałek wieczorem miałam dwie kropki krwi na majtkach (właściwie maleńkie skrzepki). Być może już od wtorku, a na pewno od wczoraj mam jasnobrązowe plamienie. PANIKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×