Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomozcieeeee

Gdzie kupię fartuch?

Polecane posty

Polecam www.anilon.pl mają bardzo duży wybór odzieży medycznej w rozsądnych cenach. Sama tam kupiłam swój fartuch i jestem z niego zadowolona bo jest przewiewny a materiał się nie gniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy akurat posiadają taki asortyment, ale wiem, że ich odzież robocza jest bardzo dobrej jakości. Sprawdź http://amw.biz.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martussssia
Autorka tematu zapewne już kupiła wymarzony fartuch ale gdyby któraś z Was szukała ładnych ubranek medycznych dla pielęgniarki czy lekarza to warto zajrzeć na stronę www.jullita.pl Firma nazywa się Jullita Fashion Med i są producentem ubrań medycznych. Na stronie jest galeria z duża ilością fotek gdzie dokładnie widać, że te ubrania to marzenie niejednej z nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaGrab

Na pewno w Anilon, także zdecydowanie polecam ten sklep jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości wykonania i jednocześnie dobrej cenie. Ogólnie wybór jest bardzo szeroki także jeżeli chodzi o wzory więc wszystko zależy czego szukasz. Ja u nich już kilka fartuchów kupiłam dla swoich pracownic i naprawdę nie mogę narzekać bo trzymają się ładnie do dziś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Na pewno znajdziesz w sklepach medycznych. Ja polecam Uniformshop.pl. Mają fajnie dopasowane . Sama kupowałam właśnie u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×