Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natala 66

dr Muraszko -Kuźma operacja nosa

Polecane posty

Gość natala 66

Czytałam ostatnio w internecie ,że w Krakowie udziela konsultacji dr , który operuje w Gdańsku, a mianowicie dr Marek Muraszko- Kuźma. Może ktoś był u tego lekarza w sprawie korekty nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam doktora Muraszko i jaknajbardziej polecam,fajny facet! robil mi korekcje powiek w /gdansku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś robił podniesienie piersi u tego lekarza proszę napisać o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny pomozcie czy ktoras z Was robila nos u tego dr.? Mam duży nos a chcialabym malutki od zawsze to jest moj defekt ale boje sie ze po operacji bedzie jeszcze gorzej prosze o jakas opinie czy polecicie tego dr co do nosa!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operacja nosa
Robiłam nos w zeszłym roku, nie jestem zadowolona. Mysle ze mozna wybrac lepszego fachowca od nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiony nos u tego lekarza, nie polecam, chyba nosy to nie jest jego mocna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u dr Muraszko - Kuźma miałam zrobioną operację nosa niecały rok temu i jestem niesamowicie zadowolona. Tak idealny efekt wydawał mi się aż niemożliwy do osiągnięcia, więc efekt operacji dosłownie przerósł moje oczekiwania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×